Zayıf Bayanların Giyinme Teknikleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Zayıf Bayanların Giyinme Teknikleri

26 Temmuz 2018
414 views
 • Sponsor Bağlantı

  Sponsor Bağlantı

  • Eğer sırt kısmındaki deriniz yeteri kadar bakımlı bir görünüme sahip değil ise bu hususu halletmenizde fayda var . Özellikle her gün duş almaya özen göstermeniz halinde ölü derilerden kurtulmanız içten bile değil. Böylelikle kusursuz bir cilde kavuşmak adına ilk adımı atmış bulunacaksınız.
  • Olduğunuzdan daha seksi bir görünüm elde etmek adına vücut hatlarının mükemmel bir biçimde ön plana çıkmasını sağlayan kısa sırt dekolteli dar kıyafetleri tercih edebilirsiniz.
  • Daha ışıltılı olmak istiyorsanız draping, pleliler bantlarını kullanmanızı önermekteyiz.
  • Sırt dekolteli kıyafeti giyindikten sonra dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta duruşunuz. Kendinize güveninizin olduğunu etrafınızdakilere hissettirin, omuzlarınızı geri çekin ve düz bir şekilde durmaya özen gösterin.
  • Sırt dekolteli elbiselerle beraber aksesuar sayısını da azaltmanızda fayda var. Aşırı ayrıntı ve aksesuarlardan kaçının.

  Nur-Yerlitaş-Abiye-Yeni-Sezon-Modelleri

  FARKLI ABİYE MODELLERİ

  Spor Abiye Modelleri

  Elbette ki her bayanın kendine has bir tarzı var öyle değil mi? Bu durumda bir abiye kıyafet bile seçim yapılırken, oldukça farklı tasarımlara göz atmak isteniyor. Böylelikle sizlerde kendi tarzınıza uygun olan spor abiye modelleri arasından seçimler yapmak isteniyorsanız, daha çok midi ya da mini kesim detaylı ürünler arasından tercih etmeniz mümkün olmalıdır.

  Dar kesim abiyeler

  Elbette ki spor bir model olarak kendini göstermesi için, dar kesim detayları sizlere eşlik etmesi gerekecektir. Bel kesim detayı dar olan ve belinizi tamamen saran bir model, göğüs kısmında da dar kalıp olarak kendini göstermesi gerekmektedir. Göğüs dekoltenizi ortaya koyarken, kullanılan askı seçenekleri de daha ince ve gösterişli olması gerekmektedir. Fakat gösterişten kastımız, taş detaylı ya da ışıltılı modeller değil. Desenleri ile spor tarzı ortaya koyan modellerden seçimler yapılmalıdır. Taş detaylar ne kadar fazla ise, klasiklik o kadar çok ortaya çıkarken, sizleri daha ağır gösterebilecektir. Bundan dolayı spor kesim abiyeler seçerken, bu özelliklere dikkat etmeniz gerekiyor.

  Dantelli kemerli modeller

  Tabi ki spor bir model yine spor bir kemer ile de desteklenebilir. Her ne kadar dantel detaylar kullanılacak olsa da, abartıya kaçılmamalıdır. Bu konuda moda tasarımcıları en güzel ürünlerini kullanıcılarına sunarken, kullanılan kemer aksesuarlarında da özen göstermektedir. Bu ürünlere de yine spor elbise modelleri olarak ulaşabilmeniz mümkündür.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Abiye Elbise ve Ceket Kombinleri
  Abiye Elbise ve Ceket Kombinleri
  46 Beden Abiye Modelleri
  46 Beden Abiye Modelleri
  Önü Kısa Arkası Uzun Abiyeler
  Önü Kısa Arkası Uzun Abiyeler
  Modern Abiye, Güpürlü Abiye
  Modern Abiye, Güpürlü Abiye
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.