Yeni Trend Tesettür Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Yeni Trend Tesettür Abiye Modelleri

Genel
20 Aralık 2015
5.471 views
 • Sponsor Bağlantı
  Yeni Trend Tesettür Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Son zamanlarda sadece başı açık olan bayanların değil tesettürlü olan bayanların da düğün nişan gibi önemli gün ve gecelerde birbirlerinden şık olduğu görünmektedir. Hiç bir bayanın fiziksel hali şık olmasına engel olmamalıdır. Bu nedenle eğer sizlerin de yaklaşan günlerde bir sevdiğinizin düğünü veya nişanı olacaksa ve şık tesettür abiye modeli arıyorsanız doğru adrestesiniz.

  Tercihte bulunurken öncelikle model konusunda kararlı olmanız gerekir. Daha sonra renklerini de ten renginize veya sevdiğiniz bir renge göre ayarlayabilirsiniz. Birçok ayrıntının hesap edilmek zorunda kalındığı o gün, modern tesettür abiye modeli tercihinde bulunurken de dikkat edilmesi gereken birtakım detaylar bulunmaktadır.

  Sponsor Bağlantılar

  Şayet bel kısmınız ince ise rahatlıkla altın sarısı kemerli tesettür abiye modelini tercih edebilirsiniz. Sade modeller yerine birçok bayanın severek giydiği revaçta olan bir modeldir. Yok, eğer az da olsa kilonuz olduğunu düşünüyorsanız ceketli tesettür abiye modellerine bir göz atmanız yerinde olacaktır. Altına giyeceğiniz eteğin balık yerine daha salaş oluşuna dikkat etmeniz gerekir. Böylece kendinizi gideceğiniz özel gecede rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.