Yeni Sezon Gelin Ayakkabı Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Yeni Sezon Gelin Ayakkabı Modelleri

Genel
15 Aralık 2015
3.778 views
 • Sponsor Bağlantı
  Yeni Sezon Gelin Ayakkabı Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Hemen hemen birçok erkek bayanların canları sıkıldığı zaman can sıkıntılarını gidermek için alışverişe çıktıklarını bilirler. Bayanların alışverişe çıkıp birkaç parça da olsa bir şeyler almaları onları oldukça rahatlatan bir eylem olarak herkes tarafından kabul edilmektedir. Özellikle de ayakkabıya olan düşkünlük göz ardı edilemez. İşte bayanların en özenli olmaları gereken düğün günlerinde de en önemli detaylardan biri olan modern gelin ayakkabı modelleri konusunda bir hayli dikkatli davranırlar.

  Sponsor Bağlantılar

  Hem görsel olarak hoş durması hem de düğün boyu rahat hareket edebilmelerini kolaylaştırması öncelikli seçenekler arasındadır. İşlemeli gelin ayakkabı modelini tercih eden bayanların topuklu ile bir sıkıntıları yok ise bu seçim onların oldukça şık durmalarını sağlayacaktır. Ancak eğer hareketli bir gelin adayı iseniz bu durumda spor gelin ayakkabısı modelini tercih etmeniz yerinde olacaktır.

  Şıklıktan vazgeçmek istemeyen bayanlar taş işlemeli gelin ayakkabı modelini tercih edebilir, düğünün ilerleyen saatlerine doğru yorulmaları durumunda spor gelin ayakkabısını yedek olarak bulundurmaları yerinde olur. Böylece ne yardan ne serden geçmek diye ifade edilen tabir gelinler için geçerli hale gelir ve hem eğlenir hem de şık olma şansını yakalarlar.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.