Yeni Sezon Abiye Ayakkabı Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Yeni Sezon Abiye Ayakkabı Modelleri

Genel
21 Aralık 2015
3.368 views
 • Sponsor Bağlantı
  Yeni Sezon Abiye Ayakkabı Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Evli erkeklerin eşlerine dair belki de en fazla şikâyet ettikleri alan bayanların birbirinden farklı onlarca ayakkabısının oluşudur. Ancak ne olursa olsun bayanlar ayakkabı sevdalarından kolay kolay vazgeçmezler. İşte en güzel kıyafeti ve abiye ayakkabı modelini giymek istedikleri özel gün ve geceler onlar için tam da alışveriş zamanıdır.

  Kendilerine göre uygun bir abiye aldıktan sonra sıra gelir şık abiye ayakkabı modelinden almaya. Eğer yüksek topuk giyme konusunda herhangi bir sorun yaşamıyor ve her şeye rağmen eğlenirim diyorsanız bu durumda taşlı abiye ayakkabı modellerine bir göz atabilirsiniz. Yalnız bu modeli tercih edecekseniz abiyenin fazla parlak olmamasına dikkat etmelisiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Özel gecede giymeyi seçtiğiniz abiyeniz şayet kısa ya da mini ise bu durumda ipli abiye ayakkabı modeli sizi oldukça şık gösterecektir. Bu modeli uzun eteği olan kıyafetle denemeyin, çünkü ayakkabının gösterişinin hiçbir önemi kalmayacaktır. Daha sade ve dolgu topuk ayakkabılardan hoşlanıyorsanız tercihinizi pudra pembesi abiye ayakkabı modeli yönünde deneyebilirsiniz. Unutmayın rahatlıktan öte şık görünmeniz de size iyi hissettirecektir.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.