Yazlık Abiye Elbiseler ve Düğün Abiyeleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Yazlık Abiye Elbiseler ve Düğün Abiyeleri

26 Şubat 2017
5.576 views
 • Sponsor Bağlantı

  Sponsor Bağlantı

   

  Düğün için abiyeler

  Düğün için üretilen abiye modellerinde gösterişli detaylar ve parlak ayrıntılar yer alır. Taşlar, simler, pullar ve çeşitli metal aksesuarlar düğün abiyelerinin en belirgin özellikleri arasında yer almaktadır. Düğün abiye elbiseleri genelde uzun eteklerden meydana gelir. Kuyruk detaylı düğün elbiseleri balık etek kesimindedir. Balık etek olan elbiselerin haricinde ayak bileklerine kadar uzanan ve simlerden meydana gelen düğün abiye çeşitleri de bulunmaktadır.

  Düğünde giyilen abiyelere bir diğer örnekte; dantelli abiyelerdir. Kısa ve uzun modelleri olan dantelli elbiselerin daha çok dar kesimleri kullanılır. Uzun ve kısa detaylı dantel elbiselerde geniş kesim etek detayı hoş görünmez. Bu nedenle dar etek kesimi daha uygundur. Düğün için abiye tasarımları arasında göğüs kısmına yapışan askısız elbise türleri de bulunmaktadır. Belirgin renklerden meydana gelen bu elbiselerin göğüs kısmı taşlarla işlenerek modern hali güçlendirilir. Düğün elbiselerinde kullanılan mini elbise çeşitleri de yaş grubu daha aşağılarda olan kişiler tarafından tercih edilir. Düğün için abiyeler dikkat çekici görünümlerinin yanı sıra renkleriyle de mevsime uygun bir görünüş sergilerler. Yaz aylarında beyaz, kremi pembe ve mavi gibi düğün elbiseleri seçilirken; kış aylarında daha çok siyah ve lacivert gibi düğün elbise renkleri tercih edilir.

  Düğünde giyeceğiniz abiye çeşitlerinde renk ve desen farklılıkları arıyorsanız; sezonun en iddialı modellerine markaların yeni kataloglarını inceleyerek karar verebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Abiye Elbise ve Ceket Kombinleri
  Abiye Elbise ve Ceket Kombinleri
  46 Beden Abiye Modelleri
  46 Beden Abiye Modelleri
  Zayıf Bayanların Giyinme Teknikleri
  Zayıf Bayanların Giyinme Teknikleri
  Önü Kısa Arkası Uzun Abiyeler
  Önü Kısa Arkası Uzun Abiyeler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.