V Yaka Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

V Yaka Abiye Modelleri

18 Nisan 2016
2.209 views
 • Sponsor Bağlantı

  Sponsor Bağlantı

  Abiye elbise modellerinin içinde belkide en sık kullanılan abiye modeli V yaka abiye modelleridir. V yaka abiye modellerinde yeni sezonda yer alan abiyeler canlı renklerden meydana geliyor. Mor sezonun en trend renkleri arasında yer alıyor. Siyah V yaka elbiseler her zamanki gibi özel gecelerin tek tercihi olacak.

  V yaka abiye modellerinde etekler her zamanki gibi geniş kesim tasarımlardan oluşuyor. Uçuş uçuş eteklerin yanı sıra çok sık tercih edilmese de V yaka abiye elbiselerde dar kesim eteklerde kullanılıyor. Kilolu hatlarınız varsa yeni sezonda V yaka abiye elbise tercihinde geniş eteklere sahip olan V yaka abiye modellerini tercih etmelisiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Yeni sezonda V yaka abiye modellerinde derin göğüs dekoltesiyle daha da hareketlendirilen abiye elbiseler vitrinleri süslemeye başladı bile. Dantellerle hareketlendirilen V yaka abiye elbiseler kadınların daha çekici hale bürünmeleri için özel olarak tasarlanmış. Yakası tamamen taşlarla süslenmiş olan V yaka abiye modelleri de sezonun en iddialı abiye modelleri arasında bulunuyor.

  Büzgülü ve kruvaze yaka abiye elbiselerde V yakalı elbise tasarımı başarılı şekilde uyarlanarak göze hitap eden elbiseler tasarlanmış. V yakanın sıklıkla kullanıldığı abiye elbise modelleri dekoltesine güvenen bayanların yeni sezonda sıklıkla tercih edeceği elbise modelleri içinde yer alacak.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Fuşya Abiye Modelleri
  Fuşya Abiye Modelleri
  Taşlı Abiye Modelleri
  Taşlı Abiye Modelleri
  Pelerinli Abiye Modelleri
  Pelerinli Abiye Modelleri
  Evde Yapılacak Nişan İçin Elbise Modelleri
  Evde Yapılacak Nişan İçin Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.