V Yaka Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

V Yaka Abiye Modelleri

18 Nisan 2016
2.862 views
 • Sponsor Bağlantı
  V Yaka Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Abiye elbise modellerinin içinde belkide en sık kullanılan abiye modeli V yaka abiye modelleridir. V yaka abiye modellerinde yeni sezonda yer alan abiyeler canlı renklerden meydana geliyor. Mor sezonun en trend renkleri arasında yer alıyor. Siyah V yaka elbiseler her zamanki gibi özel gecelerin tek tercihi olacak.

  V yaka abiye modellerinde etekler her zamanki gibi geniş kesim tasarımlardan oluşuyor. Uçuş uçuş eteklerin yanı sıra çok sık tercih edilmese de V yaka abiye elbiselerde dar kesim eteklerde kullanılıyor. Kilolu hatlarınız varsa yeni sezonda V yaka abiye elbise tercihinde geniş eteklere sahip olan V yaka abiye modellerini tercih etmelisiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Yeni sezonda V yaka abiye modellerinde derin göğüs dekoltesiyle daha da hareketlendirilen abiye elbiseler vitrinleri süslemeye başladı bile. Dantellerle hareketlendirilen V yaka abiye elbiseler kadınların daha çekici hale bürünmeleri için özel olarak tasarlanmış. Yakası tamamen taşlarla süslenmiş olan V yaka abiye modelleri de sezonun en iddialı abiye modelleri arasında bulunuyor.

  Büzgülü ve kruvaze yaka abiye elbiselerde V yakalı elbise tasarımı başarılı şekilde uyarlanarak göze hitap eden elbiseler tasarlanmış. V yakanın sıklıkla kullanıldığı abiye elbise modelleri dekoltesine güvenen bayanların yeni sezonda sıklıkla tercih edeceği elbise modelleri içinde yer alacak.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Bindallı Kiralama
  Bindallı Kiralama
  Kabarık abiye modelleri
  Kabarık abiye modelleri
  Prenses Abiye Modelleri
  Prenses Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.