V Yaka Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

V Yaka Abiye Modelleri

18 Nisan 2016
2.512 views
 • Sponsor Bağlantı
  V Yaka Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Abiye elbise modellerinin içinde belkide en sık kullanılan abiye modeli V yaka abiye modelleridir. V yaka abiye modellerinde yeni sezonda yer alan abiyeler canlı renklerden meydana geliyor. Mor sezonun en trend renkleri arasında yer alıyor. Siyah V yaka elbiseler her zamanki gibi özel gecelerin tek tercihi olacak.

  V yaka abiye modellerinde etekler her zamanki gibi geniş kesim tasarımlardan oluşuyor. Uçuş uçuş eteklerin yanı sıra çok sık tercih edilmese de V yaka abiye elbiselerde dar kesim eteklerde kullanılıyor. Kilolu hatlarınız varsa yeni sezonda V yaka abiye elbise tercihinde geniş eteklere sahip olan V yaka abiye modellerini tercih etmelisiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Yeni sezonda V yaka abiye modellerinde derin göğüs dekoltesiyle daha da hareketlendirilen abiye elbiseler vitrinleri süslemeye başladı bile. Dantellerle hareketlendirilen V yaka abiye elbiseler kadınların daha çekici hale bürünmeleri için özel olarak tasarlanmış. Yakası tamamen taşlarla süslenmiş olan V yaka abiye modelleri de sezonun en iddialı abiye modelleri arasında bulunuyor.

  Büzgülü ve kruvaze yaka abiye elbiselerde V yakalı elbise tasarımı başarılı şekilde uyarlanarak göze hitap eden elbiseler tasarlanmış. V yakanın sıklıkla kullanıldığı abiye elbise modelleri dekoltesine güvenen bayanların yeni sezonda sıklıkla tercih edeceği elbise modelleri içinde yer alacak.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bindallı Kiralama
  Bindallı Kiralama
  Kabarık abiye modelleri
  Kabarık abiye modelleri
  Prenses Abiye Modelleri
  Prenses Abiye Modelleri
  Tüllü Abiye Modelleri
  Tüllü Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.