Uzun Şık Elbiseler | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Uzun Şık Elbiseler

14 Haziran 2016
2.510 views
 • Sponsor Bağlantı
  Uzun Şık Elbiseler

  Sponsor Bağlantılar

  Bayanların yaz ya da kış aylarında oldukça fazla tercih ettiği, uzun şık elbiseler, birbirinden farklı aksesuarlar ile şıklık kazanmaktadır. Elbette ki bu ürünlerde kullanılan en önemli aksesuarlardan bazıları kemerler, tokalar, broşlar ya da taş süslemeler olarak tanımlanabilir. Sizlere bu elbiselerden bahsetmek gerekirse, şu bilgilere yer verebiliriz.

  Kemerli elbise modelleri

  Normal bel ya da yüksek bel elbise modellerini ortaya koyan bir aksesuar elbette ki kemerlerdir. Elbise kumaşı ya da tarzına göre, metal, deri ya da süet kemerler kıyafetlerde kullanılanlar arasındadır. Yine bu modellerde ince ya da kalın kemerli tasarımlar kendini gösterirken, belinizi saran ve daha ince gösteren özelliklerde bulunmuyor değil.

  Bol kesim elbiseler

  Sponsor Bağlantılar

  Yaz aylarında daha ferah bir giyim gerçekleştirmek için bol kesim detayları ile şekillendirilen uzun kollu elbiseler yerine,  kısa kol ya da kolsuz elbiseler, rahat etek kesim detayı ile üretilmektedir. Elbette ki kesim detaylarının yanı sıra, taşlar, pullu şeritler, modeller ortaya koyan özellikler arasında.

  Dar kesim modeller

  Vücut hatlarını belli etmek isteyenler dar kesim detayları ile dizayn edilmiş olan balık kesim elbiseleri de tercih edebilirler. Yaka kesimi olarak straplez, yuvarlak ya da bisiklet tercih edilirken, boyundan askılı ve omuz dekolteli ürünlere de göz atmak mümkündür. Tüm bu bahsedilen kıyafetlerin en küçük ayrıntılarına bile görsellerden ulaşarak, bilgi sahibi olabilmek daha kolay olacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Mazi Butik Trençkot
  Mazi Butik Trençkot
  Genç Anne Elbiseleri
  Genç Anne Elbiseleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.