Uzun Kol Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Uzun Kol Abiye Modelleri

20 Nisan 2016
4.244 views
 • Sponsor Bağlantı
  Uzun Kol Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Abiye elbisede gizemli bir çekicilik yaratmak için tercih edilen uzun kol abiye modelleri kış mevsimlerinin de vazgeçilmez elbiselerinden biri. Tasarımcıların abiye elbise modellerinde yer vermiş olduğu uzun kol abiye modellerinde dekolte kullanılarak elbiselerin sadeliğine hareket katılmış.

  Yeni sezonda gördüğümüz uzun kol abiye elbiselerde kadife kumaşlar çoğunlukla kullanılmış. Kadife furyasının uzun kol elbiselere yeniden döndüğünü söyleyebiliriz. Bunun dışında uzun kol abiye elbiselerde pul ayrıntılarda sıklıkla karşımıza çıkacak. Uzun kol abiye elbiselerde her bölgede yer alan pul işlemeler gecelerde ışıl ışıl parlamanızı sağlayacak.

  Sponsor Bağlantılar

  Uzun kol abiye elbiselerde bu sezonda kullanılan derin sırt dekolteleri elbiselere farklı bir boyut kazandırıyor. Ön taraftan gayet sade görünen uzun kol elbiseler arka tarafta görünen siyah derin dekoltesiyle sizi fazla miktarda çekici kılacağa benziyor. Uzun kol elbiseler sadece uzun eteklerden meydana gelmiyor. Mini etek uçlarına sahip elbiselerle daha iyi görünen uzun abiye elbisenizi stiletto ayakkabı ve ufak bir çanta ile tamamlayarak istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz.

  Abiye elbisenizi uzun kol tercih edecekseniz; bacak, göğüs ve sırt dekoltesi olan bir elbiseyi tercih etmeniz elbisenizin modeline uygun bir giyim şekli olacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Bindallı Kiralama
  Bindallı Kiralama
  Kabarık abiye modelleri
  Kabarık abiye modelleri
  Prenses Abiye Modelleri
  Prenses Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.