Transparan Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Transparan Abiye Modelleri

19 Nisan 2016
3.558 views
 • Sponsor Bağlantı
  Transparan Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Transparan abiye modellerinde vücut bölgesinin bazı kısımlarında dekolte verilerek hoş bir uyum yakalanır. Transparan elbiselerde en fazla kullanılan renklerin başında siyah gelir. Transparan detaylar siyah renkte daha cool ve çekici görünür.

  Bu sezonla birlikte transparan abiye elbiselerde daha cesur elbiselere rastlanıyor. Elbiselerde yer alan transparan detaylar çok daha belirgin ve çarpıcı. Eskiden sadece kollarda görmeye alışık olduğumuz transparan detaylar; yeni sezonda sırt kısmında, göğüs kısmında ve bel bölgesinde de kullanılmaya başlandı. Vücudunuza güveniyorsanız siyah ve sırt dekolteli transparan elbiseler tam size göre.

  Sponsor Bağlantılar

  Yeni sezonla birlikte sırtı boydan boya transparan ve işlemeli detaylar göz çarpacak. Sırtına güvenen kadınlar için ideal bir transparan abiye elbise tercihi olacak elbiselerde; sadece tülden meydana gelen transparan detaylarda görmek mümkün.

  Transparan abiye modellerinde uzun etek kısımlarında da transparanlara rastlayacağız. Uzun eteklerde şeritler halinde görülen transparan detayların yanı sıra, kısa abiye modellerinde görülen transparan etek detayları feminen tarafınızı ortaya çıkarmanıza yardım edecek. Transparan abiye modellerinde sadece siyah renkler kullanılmayacak. Beyaz transparan ve dantelden oluşan beyaz elbisenizi özel günleriniz, hatta nikah töreniniz için bile tercih edebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Bindallı Kiralama
  Bindallı Kiralama
  Kabarık abiye modelleri
  Kabarık abiye modelleri
  Prenses Abiye Modelleri
  Prenses Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.