Taşlı Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Taşlı Abiye Modelleri

2 Nisan 2016
6.724 views
 • Sponsor Bağlantı
  Taşlı Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Havalar ısınırken, çiftlerin düğün tarihleri ve mezuniyet balo tarihleri yavaş yavaş belli olmaya başladı. Bayanların en büyük zevklerinden birisi de; bu tarz özel günlerde hem cinslerinden daha şık olabilme arzusudur. Bayanlar özel günlerin tarihi belirlendiğinde hemen o geceye uygun kıyafet seçimlerine bakar. En güzel kıyafetin kendimizde olmasını, dikkatleri üzerimize çekmeyi ve en önemlisi pişti olmamayı isteriz.

  Özellikle mezuniyet baloları genç kızlar için önemli günlerdendir. Genç kızlar içinde birçok seçenek vardır ve hepsinin arasından vücut yapısına uygununu seçmek en iyisidir. Bu sene taşlı abiye modellerini tercih ederek, gecenin parlayanı siz olabilirsiniz. Taşlı abiye modellerini avantajlarından birisi de; dikkatlerin taşlı olan kısımda yoğunlaşmasıdır.

  Sponsor Bağlantılar

  Taşlı abiye modellerinde taşlar genel olarak bel, omuz ve göğüs kısmında toplanmaktadır. Taşlı olmasının dışında ise, birçok farklı modeli de bulunmaktadır. Balık etek, kısa, tek omuz, straplez, kısa kuyruklu şekilde taşlı modellerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kumaş olarak saten veya şifon çeşitlerini de fiziğinize uygun olarak belirleyebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Bindallı Kiralama
  Bindallı Kiralama
  Kabarık abiye modelleri
  Kabarık abiye modelleri
  Prenses Abiye Modelleri
  Prenses Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.