Straplez Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Straplez Abiye Modelleri

14 Haziran 2016
2.352 views
 • Sponsor Bağlantı
  Straplez Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

   

  Bayanların özel gün ve gecelerde en çok tercih ettiği kıyafet seçenekleri arasında abiyemodelleri yer alırken, elbette ki pek çok moda tasarımcısının dizaynı olan kıyafetler ilginizi çekmeye devam ediyor. Mesela, son yıllarda kullanılan japon style kıyafetler, farklı renk tonları ile dikkatinizi çekenler arasında olabilir.

  Siyah beyaz abiye

                  Yaka tasarımı olarak göğüs dekoltesine izin veren straplez abiye modelleri, siyah ve beyaz renk kullanılarak dizayn edilebilir. Etek kısmı siyah ve göğüs kısmı beyaz olan bu model de, arkadan bir fermuar ile kullanım kolaylığı sunulmuştur. Yine yan kısımlarında kullanılan dekolte ve siyah kumaş eklemesi de modelin şıklığını ön plana çıkarmıştır. Bu model de ise, transparan bir pelerin kullanılarak, etek kesim detayı da asimetrik olarak tasarlanmışken, aslında normalinden farklı bir tasarım olarak sizlere sunulmuştur diyebiliriz.

  Sponsor Bağlantılar

  Koldan askılı modeller

  Straplez yaka kesiminin yanı sıra, omuz dekoltesini farklı bir şekilde ortaya koyan, her iki koldan da askı detayları şeklinde dizayn edilen bu modeller de, etek kesimi, asimetrik ya da simetrik olarak tercih edilebilir. Aslında asimetrik etek eksim detayları modelleri daha şık ve modern gösterirken, simetrik kesim detaylı abiye kıyafetler ise daha klasik ve sade tarza sahip olan bayanların seçimlerinden olmuştur.

  Uzun abiyeler

  Bacaklarınızı kapatmak ya da dekolte vermek istemiyorsanız, uzun kesim detayları ile şekillendirilmiş olan yandan da hafif bir yırtmaç verilmiş model isteklerinizi karşılayabilir.

   

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.