Siyah Kırmızı Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Siyah Kırmızı Abiye Modelleri

Genel
23 Aralık 2015
2.451 views
 • Sponsor Bağlantı
  Siyah Kırmızı Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Siyah ve kırmızının rengini sevmeyen bayan var mıdır acaba? Her zaman bayanların en gözde renkleri arasında olan siyah ve  kırmızı rengi bu kez abiyle  elbislerde buluşuyor. Davetlerde çift renk abiyenin cazibesini bilen bayanlar bu tercihlerini siyah kırmızı abiye modellerinden yana kullanıyorlar. Siyahın asaletiyle  kırmızının baştan çıkaran cazibesi bir elbise de bir araya gelir de o abiye kötü olurmu? Sizin için seçtiğimiz abiyelere göz attığınızda ne demek istediğimizi anlaycaksınız.

  Sponsor Bağlantılar

  Abiyelerde kimi zaman kırmızı renk elbise üstüne siyah dantellerle haraketlendirilirken, kimi zamanda siyah mini elbisenin üstüne kırmızı dantel giydirilerek seksi bir görünüm elde edildiğini görüyoruz. Kimi zaman renkler ayrı ayrı kullanılırken kimi zamanda desenlerle iki rengin harmanlandığını görüyoruz. Siyah kırmızı  abiye modellerinde diğer bir dikkati çekende iki rengin fiyonk, taşlı kemer ya da aynı renk çiçekli kemerlerle birbirinden ayrıldığıdır.

  Deri detaylarının da kullanıldığı abiyelerde payetlerin cazibesi de dikkatlerden kaçmıyor. Her ten rengine uygun seksi bir duruş yakalamak istiyorsanız şifon ve dantel detayı olanları mutlaka tercih etmelisiniz.

   

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.