Siyah Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Siyah Abiye Modelleri

 • Sponsor Bağlantı
  Siyah Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Abiye modeller içerisinde en vazgeçilmez olanı ve her bayanın gardrobunda bulunanı şüphesiz siyah abiye modelleri. Uzun, mini, straplez, dar, geniş, askılı aklınıza gelebilecek her formu bulunan ve her tarza uyum sağlayan siyah abiyeler özel gecelerin kurtarıcı parçaları olurken kadınlara asil bir duruşta katıyor.

  Modası hiç geçmeyen ve ne giyeceğine karar veremeyenlerin imdadına yetişen siyah abiyelerin özellikle dökümlü olmayan formda olanlarını herzaman rahatlıkla kullanabilirsiniz. Abiye elbise seçerken vücut tipiniz, kilonuz ve boyunuzla uyumlu olan parçaları kullanmaya özen göstermelisiniz. Özellikle kilo probleminiz varsa siyah abiye elbise sizin için biçilmiş kaftan diyebiliriz. Ne giyeceğini bir türlü bulamayan kilolu bayanlar için dökümlü ayağa kadar uzanan siyah abiye elbiseler hem ince hem uzun görünmelerini sağlayacaktır.

  Sponsor Bağlantılar

  İnce bele sahip bir bayansanız omuzun vatka detayı olan abiye elbiseler ile boynunuza takacağınız kolye harika bir uyum sağlayacaktır. Ayrıca siyah abiyelerde göğüs bölgesinde taş işlemeler olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bel kısmı sade olan modelleri seçebileceğiniz gibi drape ve fırfırlardan uzak durmanız yerinde olacaktır.

  Bel çevrenizde bölgesel fazlalıklarınız varsa belden aşağıya doğru genişleyen siyah abiye modeli sizi daha iyi gösterecektir. Ayrıca göbeğinizi örtmek için mutlaka korse kullanmalısınız. Siyah, payetsiz dökümlü bir elbise göbeğinizi kapatacaktır. Ayrıca siyah abiyeleri kendinizden eklemeler yaparakta kullanabilirsiniz. Örneğin gümüş broşlar yada dikkat çeken aksesuarlar kullanabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Gold Abiye Modelleri
  Gold Abiye Modelleri
  Beyaz Nikah Abiyeleri
  Beyaz Nikah Abiyeleri
  Her Tarzda Siyah Kısa Abiye Elbise Modelleri
  Her Tarzda Siyah Kısa Abiye Elbise Modelleri
  44 Beden Abiye Modelleri
  44 Beden Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.