Siyah Abiye Seçimi | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Siyah Abiye Seçimi

4 Eylül 2015
1.366 views
 • Sponsor Bağlantı
  Siyah Abiye Seçimi

  Sponsor Bağlantılar

  Siyah abiye modeli seçiminde dikkat edilmesi gerekenler arasında ile ilgili sırayı bedeniniz ve elbise modeli arasında ki bağ almaktadır. Kısa boylu ve kilolu bir bayanın mini bir siyah abiye giymesi gerçek anlamda bir zıtlık oluşturacaktır. Bu tip bayan için ideal olan uzun ve bol kesim bir siyah abiye seçimi olacaktır.

  Siyah abiye modeli seçiminde özenli davranılmalı ve boy, kilo, ten rengi ve saç modeli gibi konularda hassasiyet gösterilmelidir. Siyah genel anlamda kusurları kapan ve her zaman giyilebilen bir renk olduğundan, özellikle gece abiyelerinde ön plana çıkan klasik bir renk olarak dikkat çekmektedir.

  Sponsor Bağlantılar

  Abiye modeli seçerken dikkat edilmesi gerekenler ile son derece şık ve etnik bir kombin oluşturabilirsiniz. Öncelikle kumaş, model ve ren uyumu sağlanmalı. Ardından ten renginiz ve saç modeliniz gibi ufak detaylar göz önünde bulundurulmalıdır. Bedeniniz ile elbisenin duruşu ahenk içinde olmalı, dikkat çekici olacak tüm vücut kusurları kapatılacak bir model seçilmelidir. Bu şekilde en özel gün ve gecelerde sizlerde siyahın bu inanılmaz şıklığından ve asaletinden yararlanabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Gold Abiye Modelleri
  Gold Abiye Modelleri
  Beyaz Nikah Abiyeleri
  Beyaz Nikah Abiyeleri
  44 Beden Abiye Modelleri
  44 Beden Abiye Modelleri
  Tüllü Abiye Modelleri
  Tüllü Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.