Sırt Dekolteli Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Sırt Dekolteli Abiye Modelleri

31 Ağustos 2016
3.369 views
 • Sponsor Bağlantı
  Sırt Dekolteli Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Sırt Dekolteli Abiye Modelleri
  Sırt dekolteli abiye modellerinin kol ve yaka kısımları genellikle kapalıdır. Tek bir yerdr dekolte verilmesi açısından sadece omuz kısmında dekolte bulunur. Bel oyuntusuna kadar açık olan kimi dekolteler de daha ölçülü sırt dekolteleri de yer almaktadır. Ölçülü sırt dekoltelerinde dekolte görünümü daha çok bantlarla sınırlandırılır ve pencere görünümü verilir. Cesur kadınlar sırt dekoltelerinde bantsız tamamen derin olan sırt dekoltelerinden faydalanırlar. Sırt dekolteli abiye modellerinde kadife, saten, kumaş türünde ayrıntılar yer alır. Dantel elbise modellerinde de sırt dekolteli elbise türleri bulunmaktadır.

   

  Sponsor Bağlantılar

  Sırt dekoltesi için en uygun abiye elbise modeli uzun elbiselerdir. Balık etek formunda olan abiyelerde sırt dekoltesi estetik bir duruş sergilemektedir.Sırtınızda daha ölçülü bir dekolte istiyorsanız bu dekolteyi tül detaylarla transparan bir hale sokabilirsiniz. Kırmızı bir elbisede ten rengi transparan bir detay kullanarak sırtınızı biraz daha kapalı bir hale getirebilirsiniz.

   

  Dekolteler içinde en dikkat çekici olanı ve kadınları en seksi göstereni şüphesizki; sırt dekoltesidir. Sırtına güvenen kadınlar için ilk tercih olan bu elbiselerde kimi zaman ufak taş işlemelerde kullanılır. Sırt kısmına geçirilen tülün üzerinde yer alan taş işlemeler sırtınızın adeta parlamasını sağlar. Dikkat çekici renklerden meydana gelen sırt dekolteli elbisenizi zarif bir şekle büründürmek için sırt dekoltesinden faydalanmayı ihmal etmeyin. Kırmızı abiye bir elbisede yer alan sırt dekoltesi geceye damga vurmanızı sağlayacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Carmen Abiye Modelleri
  Carmen Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.