Sırt Dekolteli Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Sırt Dekolteli Abiye Modelleri

18 Nisan 2016
3.214 views
 • Sponsor Bağlantı
  Sırt Dekolteli Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Yeni sezonla birlikte vitrinleri süsleyen sırt dekolteli abiye elbise modelleri içinde her fiziğe ve zevke uygun olarak tasarlanan abiye elbiseler içinde kendinizi gecenin prensesi gibi hissedeceksiniz.

  Sırt dekolteli abiye modellerinde en çok tercih edilen modellerin başında uzun balık etek ve derin sırt dekoltesine sahip abiye elbiseler yer alıyor. Abiye elbiselerde görmeye alışık olduğumuz dantel detayları yeni sezonda da sık sık göreceğiz. Kadınların zarafetini gün yüzüne çıkaran dantel sırt dekolteli abiye elbiseler haricinde, tamamen pullardan oluşan abiye elbiselerde kadınların zevkine hitap eden elbise modellerinin başında yer alıyor. Sırt dekolteli pullu abiye elbise tercih etmeden önce fiziğinizin bu elbise için ne kadar uygun olduğunu düşünmeniz gerekecek. Vücut hatlarınız orantılıysa pullu sırt dekolteli elbise seçimi doğru bir tercih olacaktır. Kilolu bayanlar için pullu abiye elbise modelleri uygun değildir.

  Sponsor Bağlantılar

  Sırt dekolteli elbise modellerinde kısa etekli elbise modelleri de farklı bir seçim olarak vitrinlerde yerini alacak. Uzun sırt dekolteli elbiselere göre daha az tercih edilen bu elbiselerde, dekolteler daha derin tasarlanarak cesur kadınlar için farklı elbise modelleri tasarlanmış. Yeni sezonda dantel, bant, asimetrik ve pul işlemelerden oluşan sırt dekolteli abiye elbise modellerinde en doğru tercihinizi vücut ölçülerine göre yaparak daha şık bir kombinasyona imza atabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Bindallı Kiralama
  Bindallı Kiralama
  Kabarık abiye modelleri
  Kabarık abiye modelleri
  Prenses Abiye Modelleri
  Prenses Abiye Modelleri
 • 2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!