Şık Siyah Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Şık Siyah Abiye Modelleri

4 Nisan 2016
2.528 views
 • Sponsor Bağlantı
  Şık Siyah Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Abiye giyim; gece eğlenceleri, mezuniyet baloları, düğünler ve daha birçok özel günlerde bayanların gece boyunca şık görünmesini sağlayan kıyafetlerdir. Birçok farklı abiye modelleri bulunmaktadır. Ancak bir kadını hem gizemli hem de şık gösteren abiye rengi siyahtır. Siyah üzerine yapılan taş işlemeleri, dantel detayları ve tül detayları kişiyi oldukça zarif gösterir.

  Sponsor Bağlantılar

  Bayanların özel günlerde güzel ve zarif görünmesini sağlayacak siyah renkli abiyelerden en çok dantel detaylı olanları tercih edilmektedir. Özellikle fiziğine güvenen bayanlar; tercihlerini transparan dantel detaylı siyah abiyelerden yana kullanır. Siyah abiye modelleri olarak; boyundan göğüs hizasına kadar taş detaylı düz siyah abiyeler, uzun ve kısa kollu dantel detaylı siyah abiyeler, derin yırtmaçlı siyah abiyeler, tek omuzu gümüş taş işlemeli siyah abiyeler, balık etek siyah abiyeler, straplez taş işlemeli kısa siyah abiyeler, derin sırt dekolteli taşlı siyah abiyeler bulunmaktadır.

  Daha birçok detaylı siyah abiyelerden sizde fiziğinize göre dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Siyah abiye tercih etmenin en iyi avantajlarından birisi de; kişiyi olduğundan ince göstermesidir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Gold Abiye Modelleri
  Gold Abiye Modelleri
  Beyaz Nikah Abiyeleri
  Beyaz Nikah Abiyeleri
  44 Beden Abiye Modelleri
  44 Beden Abiye Modelleri
  Tüllü Abiye Modelleri
  Tüllü Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.