Şifon ve Dantel Detaylı Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Şifon ve Dantel Detaylı Abiye Modelleri

24 Eylül 2015
3.654 views
 • Sponsor Bağlantı

  Sponsor Bağlantı

  Son yılların trendleri arasında yer alan şifon ve tül detay furyası abiye elbiseleri de etkisi altına almış durumda. Şifon ve dantelin harika birlikteliği ile abiye modelleri enerji kazanıyor. Nişan yapacak olanlar, özel bir yere davetli olanlar, kınaya gidecek olanlar için şifonlu ve tüllü abiye elbiseler farklı bir alternatif olacaktır.

  Mükemmel bir gece elbisesi için aslında iki önemli şey var ki onlarda kaliteli kumaş ve özgün tasarım. Farklı model aramaktan sıkıldıysanız şifon ve dantel detaylar yardımınıza koşuyor. Dantelin zarifliği şifonun hafifliği ile buluşuna hayallerinizdeki gibi abiye elbise modeli ortaya çıkıyor.

  Sponsor Bağlantılar

  Dış giyim olarak kullanılan feraceler artık özel gecelerde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Özellikle tesettürlü hanımların tercihi olan ferace modelleri özel davetler için en ışıltılı haliyle abiyelerinizin üzerinden giyip çıkmak için sizleri bekliyor. Payetli, parlak kumaşlı, canlı renkli abiye elbiseler İslami giyimin mantığıyla ters düştüğü için dışarı çıkarken üzerinize ferace alarak bunu ekarte edebilirsiniz.

  Son yılların trendleri arasında olan diğer parça ise pelerinler. Gerek nişan elbiselerinde gerekse abiye elbiselerde rahatlıkla kullanılabilen pelerinler davetlerde farklı bir tarz yaratıyor. Abiyenizin üzerinden alacağınız şık bir pelerinle özgün bir stil elde edebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Fuşya Abiye Modelleri
  Fuşya Abiye Modelleri
  Taşlı Abiye Modelleri
  Taşlı Abiye Modelleri
  Pelerinli Abiye Modelleri
  Pelerinli Abiye Modelleri
  Evde Yapılacak Nişan İçin Elbise Modelleri
  Evde Yapılacak Nişan İçin Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.