Setrms Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Setrms Abiye Modelleri

Genel
19 Aralık 2015
3.257 views
 • Sponsor Bağlantı
  Setrms Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Gösterişi seven ve de girdiğiniz ortamda ilgileri üzerinize çekmek isteyen bir bayan iseniz, o halde son derece mükemmel olan Setrms abiye modelleri arasından bir tercih yapabilirsiniz. Oldukça ilgi çekici olan modelleri ile birlikte girdiğiniz ortamda ilk olarak dikkatleri siz çekeceksiniz. Renk tonlarını incelediğiniz zaman oldukça farklı sonuçlar alacaksınız.

  Genel olarak modelleri incelediğimiz zaman kesinlikle gösterişin ön planda olduğunu görebiliriz ve de dikkatleri üzerine çekmek isteyen bayanların tercih ettiğini görebiliriz. Bu noktada son derece özel olarak hazırlanan Setrms tesettür abiye modelleri bol ışıltıya sahip diyebiliriz. Parlak modellerin ön planda olduğu tasarımlar dikkatleri çekmeye devam ediyor.

  Sponsor Bağlantılar

  Farklı motiflerin işlendiği modeller de son derece ilgi çeken modeller arasında yer alıyor. Çünkü Osmanlı motifleri gibi özel işlemelerin son derece titiz bir şekilde elbiseler üzerinde yer aldığını görüyoruz. Renk seçenekleri ise oldukça fazla duruyor. Kırmızı, lacivert ve bunun dışında beyaz gibi birbirinden farklı renk seçeneklerinde Setrms tesettür abiyeler bulabilirsiniz. Üzerinde parlak ceket bulunduran ve ceketin tamamen pullar ile süslendiği model seçeneklerine de yine markanın yeni sezon seçeneklerinde denk gelebilirsiniz.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.