Renkli Abiyeler | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Renkli Abiyeler

25 Ağustos 2015
1.651 views
 • Sponsor Bağlantı

  Sponsor Bağlantı

  Bilhassa genç yaşlarında olan bayanlar için abiye modellerinin renk armonisi içinde olması çok önemli. Onlar klasik renklerin yerine abiye kıyafetlerinde renklerin olmasını daha çok tercih ediyorlar. Renkli abiyeler sarılar, pembeler, maviler, yeşiller, morlar ve daha pek çok rengi kapsayan bir skalaya yayılmış durumda. İste kısa etekli ister uzun tuvalet modelinde olsun abiyelerin renklenmesi gece hayatına da ayrı bir çeşni katmayı başarmıştır. Tafta, tül, kadife, saten ve dantel yine en çok kullanılan kumaşlardır abiye kıyafetlerde ama renkler muhteşem görüntüleri ile görsel şölen yaratır gibi.

  Sponsor Bağlantılar

  Abiyelerin renklenmesi ile bayanlar spor bir şıklığı gece hayatına taşımış oldular, dekolte olsun olmasın ama renk illa ki olsun diyenlerin bu sezon da altın çağını yaşadıklarına tanıklık edeceğiz. Renkli abiyeler vitrinleri süslemeye başlar başlamaz bayanların gözlerinin içinin parlaması boşuna değil, uzun yıllardan beri belli ağır ve koyu renkleri gece gezmelerinde giymek zorunda kalan bayanların içlerinin açıldığını düşünüyoruz.

  Renkleri ile cıvıl, cıvıl bir görünüme kavuşan bu giysilerle etraf çiçek bahçesine dönüştü dersek abartmış olmayız her halde. Renkli abiyeler kaliteli kumaşlarla faklı bir havaya bürünerek bu senenin en çok tercih edilen kıyafetleri oluşturulmuş. Uygun ayakkabı ve çantalarla,  modern aksesuarlarla hayat bulan bu giysilerle bayanların kıskanç bakışların hedefi olacağını ve uzun süre akıllarda kalacağını söylemek en doğrusu olacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Fuşya Abiye Modelleri
  Fuşya Abiye Modelleri
  Taşlı Abiye Modelleri
  Taşlı Abiye Modelleri
  Pelerinli Abiye Modelleri
  Pelerinli Abiye Modelleri
  Evde Yapılacak Nişan İçin Elbise Modelleri
  Evde Yapılacak Nişan İçin Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.