Ramazan Özel Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Ramazan Özel Abiye Modelleri

15 Nisan 2016
2.732 views
 • Sponsor Bağlantı
  Ramazan Özel Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Bayanların tutkuyla bağlı oldukları ve tasarımlarının her geçen gün daha modern hale geldiği Ramazan Özel abiye koleksiyonunda modeller bu sezonda lazer kesimleriyle ön plana çıkıyor. Lazer kesimli abiye modellerinde kullanılan yumuşak renkler abiye modeller içinde daha soft bir görünüm yakalamanızı kolaylaştırıyor.

  Ramazan Özel abiye modellerinde lazer kesimli abiye elbiselerin yanı sıra dantel elbise modelleri de bütün ihtişamıyla karşınıza çıkacak. Yeni koleksiyonda dantel detaylara yer verildiği gibi; pelerinli abiye modellerine de yer verilmiş. Ayrıca büyük beden abiye elbiseleriyle de birçok model sunan Ramazan Özel koleksiyonunda truva elbise olarak adlandırılan ve ince işlemelerden meydana gelen abiye modelleri de bulunuyor.

  Sponsor Bağlantılar

  Ramazan Özel abiye elbiselerde düz renklerden oluşan ve sadece beli taşlı olan abiye modelleri de yer alıyor. Beli taşlı olan abiye elbiseler sadelik ve natürel bir görüntü isteyen kadınların tercihleri arasına girecek. Gold payetli elbiselerde Ramazan Özel koleksiyonunun vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıyor. Gelincik tüllerinden meydana gelen abiye elbiselerde şık bir duruş sergileyerek istediğiniz zarafeti elde etmiş olacaksınız. Abiye elbiselerde mor, mürdüm, lila, fıstık yeşili gibi renkler ön plana çıkacak olan abiye elbise renklerini meydana getiriyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Carmen Abiye Modelleri
  Carmen Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.