Pullu Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Pullu Abiye Modelleri

16 Haziran 2016
2.662 views
 • Sponsor Bağlantı
  Pullu Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

   

  Abiye modelleri, yıllardır birbirinden farklı tasarımlar ile bayanlara sunulurken, yine 2016 yılında en şık, ışıltılı ve ihtişamlı modeller karşınıza çıkıyor. Dekolteli abiye kıyafetlerin yanı sıra, pullar ile süslenen, taş detaylar verilen ve kemer aksesuarlar ile hareketlik kazanan pek çok model ilginizi çekebilir.

  Sizlere, pullu abiye modelleri hakkında bilgiler vererek, etek kesim detayları, yaka kesimleri ve yırtmaçları hakkında da yerlere değinelim.

  Üstü payetli modeller

  Pullar, payetler her zaman ışıltının ve gösterişin simgesi olabilir. Üst kısmında payetler bulunan ve alt kısmı da tül kumaşlar ile tasarlanan, pembe mini bir model isteklerinizi karşılayabilir. Yine üst kısmında siyah pullar, taşlar bulunan alt kısmında farklı bir renk tonu tercih edilen pulsüslemeli abiye kıyafette tercihlerinizden olabilecektir.

  Sponsor Bağlantılar

  Payetli dekolteli abiye

  Üstü siyah pul payetler ile süslenen oldukça şık bir model, altında renklilik kazandırılmak için turuncuya yer verilebilir. Turuncu tül kumaşlardan dizayn edilmiş mini abiye modeli, sırtında da dekoltesi ile gayet şık duruyor. Sırt dekoltesinin yanı sıra, sırtında bulunan kurdele bağı, farklı bir havayı yansıtırken, yine kullanılan fırfırlı etek detayı şıklık açısından gayet tercih edilir.

  Şifon abiye modelleri

  Etek kısmında şifon kumaşlar kullanılan ve üst kısmında da yine pullar ile ışıltı kazandırılan bir model tercih etmek istiyorsanız, tek renk ya da iki renk olarak dizayn edilen bir model sizlere eşlik edebilecektir. Modellerin detaylarına görsellerden ulaşabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Payetli Abiye Modelleri
  Payetli Abiye Modelleri
  Yırtmaçlı Abiye Modelleri
  Yırtmaçlı Abiye Modelleri
  Payetli Abiye Modelleri
  Payetli Abiye Modelleri
  Payet Abiye Modelleri
  Payet Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.