Pudra Rengi Abiye | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Pudra Rengi Abiye

Genel
21 Aralık 2015
6.856 views
 • Sponsor Bağlantı
  Pudra Rengi Abiye

  Sponsor Bağlantılar

  Bazen davetlerde farklı renkler giyerek kendimizi özel hissetmek isteriz. Giydiğimiz abiyenin rengiyle fark yaratmak, ama sıradan olmayan renk tercih etmek isteriz. Pudra renkli abiyeler tam da bu isteğimizi fazlasıyla karşılıyor. Şeker pembe renkli elbiselerde kendisini fazlasıyla çocuksu hisseden ama bu tonlarda abiye giymek isteyen bayanların  imdadına pudra rengi yetişiyor.

   

  Her model elbiseye fazlasıyla yakışan pudra rengi özellikle bayanlara daha cool bir hava kattığı su götürmez bir gerçek. Balık modellerde, uzun abiyelerde, şifonlarda oldukça soft duran ve gündüz davetlerinde de tercih edilen renk, taşlarla süslendiği zaman gece organizasyonlarının vazgeçilmez tercihleri arasında yer almaktadır. Mezuniyet törenlerinde de genç kızlar elbiselerini pudra renkli abiyelerde yana kullanmaktadırlar.

  Sponsor Bağlantılar

   

  Abiyelerde kemik rengi yada elbiseyle aynı renk kumaştan kullanılan  ayakkabıların tercih edildiğini görüyoruz.Sade bir makyajla tamamlana elbiseler özellikle taşlı ve abartılı takılarla daha bir renkli hale getiriliyor.sizi davetteki diğer bayanlardan daha farklı, daha cazibeli yapacaktır. Eğer daha önce hiç bu renk abiye giymediyseniz mutlaka pudra rengini bir kez denemelisiniz.

   

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.