Pembe Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Pembe Abiye Modelleri

19 Nisan 2016
1.918 views
 • Sponsor Bağlantı

  Sponsor Bağlantı

  Daha çok mezuniyet törenlerinde giyilen pembe abiye modelleri özel gecelerde genç bayanların tercihi oluyor. Pembenin enerjik hali abiye elbise modellerinde bu sene başarıyla kullanılmış. Taşlar ve pullarla bezenmiş olan pembe abiye modelleri genç kadınların canlı renk seçiminde ilk tercihi oluyor.

  Yeni sezonda giymekten zevk alacağınız pembe abiye modelleri içinde kısa ve tüllerle etekleri hareketlendirilen elbise modelleri daha fazla kullanılacak. Genç bayanların tercihlerinde daha çok kısa elbiseleri seçmeleri nedeniyle pembe abiye elbiselerin boyları daha da kısalmış görünüyor. Belde görülen ayrıntılar pembe abiye modellerinin tercih edilebilirliğini artırıyor. Beli kurdelalı olan pembe elbiseler içinde mezuniyet törenlerinize katılabilir ve geceyi açık ara en şık bayan olarak kapatabilirsiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Bu yıl yeni sezonda tasarlanan pembe abiye modellerinde üst kısmı straplez olan abiye modelleri daha çok görülecek. Pembe elbisenin şıklığını artırmak için kullanılan asimetrik kesimleri elbiselerde sıklıkla göreceğiz. Asimetrik kesimlerin oldukça çok kullanıldığı yeni sezonda pembe abiye elbiselerde görülen düzensiz etek ve omuz kesimleri içinde moda trendlerine ayak uydurarak daha şık görüneceksiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Fuşya Abiye Modelleri
  Fuşya Abiye Modelleri
  Taşlı Abiye Modelleri
  Taşlı Abiye Modelleri
  Pelerinli Abiye Modelleri
  Pelerinli Abiye Modelleri
  Evde Yapılacak Nişan İçin Elbise Modelleri
  Evde Yapılacak Nişan İçin Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.