Payet Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Payet Abiye Modelleri

6 Ocak 2016
2.838 views
 • Sponsor Bağlantı
  Payet Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Birbirinden farklı model ve renkleriyle son zamanlarda revaçta olan abiye modelleri arasında bulunan modern payet abiye modellerine göz attınız mı? Bu modeller alışılmışın dışında olmakla birlikte sizleri özel gün veya gecenin en şık bayanı yapacaktır. Bu modellerin parlak görüntüsü sayesinde tüm gece ışıl ışıl göz kamaştıracaksınızdır.

  Bu modellerin en fazla tutulanı siyah payet abiye modeli olmaktadır. Daha çok sade ve asil bir tarzı olan bayanların tercihini bu yönde kullandığı bilinmektedir. Bu modelin avantajı fazla ve istenmeyen kiloların göze batmaması ve daha fit görünmenizi sağlamasıdır. Şayet böyle bir derdiniz yok ise bu durumda renkli payet abiye modellerini tercih edebilirsiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Kıyafet seçiminde bulunduktan sonra dikkat edilmesi gereken husus ayakkabı seçiminde de doğru bir tercihte bulunmak olmalıdır. 2016 payet abiye modelleri bilindiği gibi parlak dokusuyla oldukça dikkat çekmektedir. Zaten oldukça gösterişli olan bu modellerin altına tercih edeceğiniz amodelinin dyakkabı aha sade olmasına dikkat etmeniz gerekecektir. Yoksa baştan aşağı parlıyor olmak pek de hoş durmayacaktır. Süet ya da rugan olan modelleri tercih edebilirsiniz.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Mazi Butik Trençkot
  Mazi Butik Trençkot
  Genç Anne Elbiseleri
  Genç Anne Elbiseleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.