Nur Yerlitaş Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Nur Yerlitaş Abiye Modelleri

17 Nisan 2017
8.309 views
 • Sponsor Bağlantı
  Nur Yerlitaş Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Ülkemizin ünlü modacıları arasında yer alan Nur Yerlitaş tasarladığı abiye modelleri ile bir çok sanatçıyı özel günler için hazırlamaktadır. Elbiselerinde kullanmış olduğu ayrıntılarla kadınları şık bir hale getiren Nur Yerlitaş kıyafetlerinde daha çok taşlardan ve pullardan faydalanıyor. Bunun yanında model farklılığına da önem veren Yerlitaş; ülkede pek çok modaya öncü olacak abiye elbiseler tasarlıyor.

  Canlı renklerden yardım alan ünlü modacı; transparan detaylı kıyafetlerle de adından sıklıkla söz ettiriyor. Sanatçıların konserlerine ve özel gala davetlerine abiyeler tasarlayan Yerlitaş; uzun ve balık etek formundaki abiye modelleriyle de ün yapmaya devam ediyor. Nur Yerlitaş abiye tasarımları arasında yer alan uzun elbise modellerinde kuyrukları yerlere dek uzanan abiye elbiselerde mevcut. Bunun yanında yakaları işli olan veya pullarla hareketlendirilen elbiselerde göz alıcı şekilleriyle kadınların üzerini süslemeye devam ediyor. Tasarım harikası ürünleri kataloğunda sıklıkla bulunduran Nur Yerlitaş her yıl yeni modellerde abiyeler üreterek kadınların zevklerine hitap etmeyi başarıyor.

  Sponsor Bağlantılar

  Nur Yerlitaş abiye kıyafetlerinde daha çok uzun modellerin olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bu uzun eteklerden oluşan tasarımlar parlak duruşları ve ince detaylı işlemeleri ile sizi gecelere hazırlayacak elbise modellerini içeriyor. Beyaz ve gold gibi açık renkleri kullanmayı tercih eden Nur Yerlitaş bununla beraber tasarım takım abiye elbise modelleri de üretmektedir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Carmen Abiye Modelleri
  Carmen Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.