Mor Uzun Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Mor Uzun Abiye Modelleri

14 Kasım 2015
3.441 views
 • Sponsor Bağlantı
  Mor Uzun Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Özel bir davette tüm gözlerin üzerinizde olmasını istiyor iseniz, mor uzun abiye modelleri tam olarak size göre diyebiliriz. Farklı renk tonlarının bulunduğu ürünler değişik detaylar ile de süslenmiştir. Genel olarak gümüş renk olan detaylar ile süslenen ürünler ve de parıltılı taşlar oldukça dikkat çekmektedir. Bu detaylar ile birlikte çok daha fazla dikkat çekeceksiniz.

  Aynı zamanda balık kesim olan ürünler de mor rengin en koyu olduğu hal ile birlikte mükemmel bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Mor uzun abiye modelleri ile birlikte gerçekten de oldukça fazla ilgi çekebilirsiniz. Straplez olan modeller de sıradan bir görünümün oldukça dışındadır ve de geniş omuzlu olan bayanlar için oldukça harika duracaktır.

  Sponsor Bağlantılar

  Geniş kesim olan bol uzun etekler de bu noktada son derece dikkat çekmektedir. Açık renk ya da bunun dışında koyu renk olan mor uzun abiye modelleri oldukça farklı bir görünüm sağlayacaktır. İnce bele sahip olan bayanlar için prenses modeller ve de balık kesim modeller de son derece zarif bir görünüme sahip olmaları için yeterli olacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Gold Abiye Modelleri
  Gold Abiye Modelleri
  Beyaz Nikah Abiyeleri
  Beyaz Nikah Abiyeleri
  44 Beden Abiye Modelleri
  44 Beden Abiye Modelleri
  Tüllü Abiye Modelleri
  Tüllü Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.