Mor Kısa Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Mor Kısa Abiye Modelleri

14 Kasım 2015
2.837 views
 • Sponsor Bağlantı
  Mor Kısa Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Özel günlerde ve de farklı davetlerde genç kızların en çok tercih ettiği mor kısa abiye modelleri birbirinden farklı ve de güzel olarak hazırlanmıştır. Son derece farklı bir görünüm için oldukça ilgi çeken ürünlerdir. Genel olarak kabarık modelleri daha genç kızlar ve dar kesim modelleri de orta yaşlı bayanlar için ideal olan bir renktir.

  Birbirinden farklı mor tonları ile birlikte mor kısa abiye modelleri son derece fazla ilgi çekmektedirler. Tüllü olan modeller ve de bunun dışında birbirinden farklı detaylara sahip olan modeller ile birlikte herkesin dikkatini çekmektedir. Koyu mor olan renkler genel olarak beyaz tenli olan bayanların ve de genç kızların tercih ettiği renklerdir.

  Sponsor Bağlantılar

  Bunun dışında açık mor olan mor kısa abiye modelleri ise esmer olan bayanların daha fazla tercih ettiği modellerdir. Bu şekilde son derece farklı bir görünüm ortaya çıkar ve de son derece mükemmel bir görünüm oluşur. Siz de sıradan bir tarzın dışında farklı bir tarza sahip olmak istiyor iseniz, o halde mor renk olan abiyeler tam olarak size göre diyebiliriz!

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Gold Abiye Modelleri
  Gold Abiye Modelleri
  Beyaz Nikah Abiyeleri
  Beyaz Nikah Abiyeleri
  Her Tarzda Siyah Kısa Abiye Elbise Modelleri
  Her Tarzda Siyah Kısa Abiye Elbise Modelleri
  44 Beden Abiye Modelleri
  44 Beden Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.