Modern Abiye, Güpürlü Abiye | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Modern Abiye, Güpürlü Abiye

17 Nisan 2017
4.666 views
 • Sponsor Bağlantı

  Sponsor Bağlantı

  Güpürlü Abiye Modelleri
  Güpürlü abiye modellerinde elbiselerin bir kısmında yada tamamında güpür kumaşlar kullanılır. Güpür elbiselere daha çok zarafet kazandırmak amacıyla kullanılan estetik ayrıntılardan biridir. Kollarda kullanıldığında kolları daha çekici gösteren güpürler vücut bölgesinde kullanıldığında nostaljik bir hava verir. Güpür abiye elbise tasarımlarında kısa modeller kullanıldığı gibi uzun modellerde kullanılmaktadır. Kısa güpür detaylı elbiseler genellikle dar ve çekici hatlarıyla karşımıza çıkar. Uzun güpürlü elbiselerde ise yerlere kadar uzanan elbise tasarımları bulunmaktadır. Uzun kollu elbiselerin yaka kısmı kapalı fakat sırt kısmında dikkat çekici bir dekolte yer alır. Kollarda kalın askı kullanılan güpür elbiseler ise genellikle mini elbise türlerinden oluşmaktadır.
  Güpürlü abiye modellerinde etek kısmı mini olan fakat üzerinde uzun bir güpür detatı olan abiye elbiselerde bulunmaktadır. Bu elbiseler genellikle kırmızı yada siyah renktedir. Bacaklarınızı ortaya çıkaran bu güpürlü elbise modellerinde dekolte başka bir yerden verilmez. Bunun yanında kayık yakadan meydana gelen güpürlü elbiselerde ise yine yarım kol detayı kullanılır ve son derece şık görünür.

  Genç kadınlar arasında daha çok rağbet gören mini güpürlü abiye modelleri beyaz ve siyah gibi çok farklı renk tonlarından meydana gelmektedir. Güpür detaya sahip olan bu elbiselerin bel kısımları kimi zaman incilerle süslenir. Bazı modelleride ise bel kısmında kalın kurdela kullanılarak farklı bir tarz yaratılır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Abiye Elbise ve Ceket Kombinleri
  Abiye Elbise ve Ceket Kombinleri
  46 Beden Abiye Modelleri
  46 Beden Abiye Modelleri
  Zayıf Bayanların Giyinme Teknikleri
  Zayıf Bayanların Giyinme Teknikleri
  Önü Kısa Arkası Uzun Abiyeler
  Önü Kısa Arkası Uzun Abiyeler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.