Mini Mezuniyet Elbiseleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Mini Mezuniyet Elbiseleri

20 Nisan 2016
3.145 views
 • Sponsor Bağlantı
  Mini Mezuniyet Elbiseleri

  Sponsor Bağlantılar

  Genç bayanların en özel günlerinden biri olan mezuniyet gecelerinde şıklık yarışını kazanabilmeleri için herkesden daha farklı görünmeleri gerekiyor. Bu durumu değerlendiren tasarımcılar yeni sezonda mini mezuniyet elbiselerinde daha farklı çizgiler kullanmaya başladılar.

  Mini mezuniyet elbise tasarımlarında önceki sezona göre görülmeyen bir akım başladı. Artık renkler kendi başına değil, renk zıtlıklarından faydalanılarak iki renkli olarak tasarlanmaya başlandı. Kontrast renklerden meydana gelen mini mezuniyet elbiselerinin yanı sıra klasik renkler her sezonda olduğu gibi bu sezonda popüler olacak. Genç bayanların ilgisini çeken; dantel, taş, pul ve lame detaylar mini mezuniyet elbiselerinde bolca görülecek.

  Sponsor Bağlantılar

  Uçuş uçuş ve kabarık eteklerin yer aldığı mini elbiseler genç kızların yaşına uygun olduğu kadar onları daha enerjik gösteriyor. Şıklık yarışında daha farklı bir çizgi sergilemek isteyen genç kızlar içinse; sarı, pembe, gümüş rengi ve mint yeşili gibi renkler öne çıkıyor. Sizde mini elbisenizin tek renk olmasını istiyorsanız; ayakkabı ve çanta seçiminde elbise ile kontrast uyuma dikkat etmelisiniz. Elbiseniz göze hoş görünse de ilgisiz renk seçimleri güzelliğinize gölge düşürebilir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Bindallı Kiralama
  Bindallı Kiralama
  Kabarık abiye modelleri
  Kabarık abiye modelleri
  Prenses Abiye Modelleri
  Prenses Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.