Sade Mini Abiye | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Sade Mini Abiye

6 Ağustos 2015
2.217 views
 • Sponsor Bağlantı
  Sade Mini Abiye

  Sponsor Bağlantılar

  Mini Abiye modelleri hem şık hem de estetik bir görünüm sağlayan abiye modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Mini abiyeler özellikle davetlerde, mezuniyet gecelerinde ve bazen de düğün, nişan gibi törenlerde tercih konusu olmaktadır. Bu nedenle de abiye kapsamında en fazla tercih edilen abiye modelleri arasında Mini Abiye elbiseler de yer almaktadır.

  Mini Abiye giymek isteyen bayanlar öncelikle kendini ve kendi vücudunu tanıması gerekiyor. Bacakları uzun olan bayanların mini abiye giymesi bacağın kesik durmasına yol açıyor, bu nedenle de bacak boyunu uzatmak isteyen ancak kalın bacaklı olmayan bayanlar mini abiye modelleri arasından bir seçim yaparak gitmek istedikleri davete güzel ve şık olarak gidebilir.

  Sponsor Bağlantılar

  Mini Abiyeler arasından seçim yapmak isteyen bayanlar birçok renk kataloguna da sahip olmaktadır. Eğer; bacaklarınız ince olmasına rağmen basen ve karın bölgeniz varsa daha koyu renkler tercih etmenizde fayda olacaktır. Eğer vücudunuz fitse açık renge sahip olan mini abiye modelleri arasından da bir tercih yapmanız mümkün olacaktır. Böylece vücudunuza uygun olarak giyinmiş olursunuz.

  2015 Mini Abiye Modelleri açısından bu seneki mini abiye modasına bakacak olursak; bu sene genellikle püskülü, fırfırlı mini abiyeler moda olmaktadır. Bu abiyeler ile yapılan sade ayakkabılar da size uyum ve kıyafetiniz ile bütünleşme hissi vererek ahenkli bir görünüm de bulunmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca mini abiyelerde topuz yapılan saçlar kıyafetin ortaya çıkmasına yardım eder.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Her Tarzda Siyah Kısa Abiye Elbise Modelleri
  Her Tarzda Siyah Kısa Abiye Elbise Modelleri
  Mini Abiye Modelleri
  Mini Abiye Modelleri
  Mini Abiye Modelleri
  Mini Abiye Modelleri
  Mini Abiye Modelleri
  Mini Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.