Mini Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Mini Abiye Modelleri

15 Ağustos 2016
1.945 views
 • Sponsor Bağlantı
  Mini Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Mini abiye elbiseler diz üstü etek türlerinden oluşur. Mini elbiselerde pul işlemeler, çeşitli desenler veya dantel motifler yer alır. Mini abiyelerin bazı modellerinde ise işlemeler yer alır. Nakış işlemeli elbiseler mini abiye elbise tasarımlarını estetik gösterir.

  Mini abiyeler kloş etek tasarımlarından meydana geldiği gibi dar mini etek tasarımlı olan elbise çeşitleri de bulunmaktadır. Bu elbiselerde tek omuzlu modellere de rastlanır. Tek omuz ve dar mini elbisenizi seçkin davetlerde üzerinizde taşıyabilirsiniz. Mini abiye modellerinde üst kısmı taşlarla işli alt kısmı tül detaylı olan elbise modelleri de yer almaktadır. Bu elbiselerde tül detaylar daha çok pastel ve yumuşak renk tonlarından oluşur. Yavruağzı renkli şifon etekli olan mini abiye elbiselerin üst kısmı parlak beyaz taşlarla işlidir.

  Sponsor Bağlantılar

  Straplez tasarımlardan meydana gelen mini elbiselerde de üst kısmın taşlarla işli olduğu modellerde bulunmaktadır. Bu elbiselerde alt kısım kloş ya da dar kesimli olabilir. Derin V yaka dekolteye sahip olan abiye elbiseler ise genellikle siyah gibi koyu renklerden meydana gelmektedir. Mini abiye tasarımlarının simlerden meydana gelen esnek kumaşlı çeşitleri de bulunmaktadır. Gençlerin severek kullandıkları bu elbiseler özel günlerin vazgeçilmez mini abiye elbise çeşitleri arasında yer almaktadır. Mini elbiseler arasında beli kuşaklı olan abiye çeşitleri yine gençlerin özel günlerde giydikleri elbise çeşitleri arasında bulunmaktadır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Her Tarzda Siyah Kısa Abiye Elbise Modelleri
  Her Tarzda Siyah Kısa Abiye Elbise Modelleri
  Mini Abiye Modelleri
  Mini Abiye Modelleri
  Mini Abiye Modelleri
  Mini Abiye Modelleri
  Genç Kızlar İçin Mezuniyet Abiyeleri
  Genç Kızlar İçin Mezuniyet Abiyeleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.