Minel Aşk Abiye | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Minel Aşk Abiye

17 Nisan 2016
2.888 views
 • Sponsor Bağlantı
  Minel Aşk Abiye

  Sponsor Bağlantılar

  Zarafet timsali kadınların sıklıkla tercih ettiği Minel Aşk abiye koleksiyonlarında bu sezonda kendine özgü abiye modelleri bulunuyor. Her sezonda koleksiyonuna yeni bir soluk katan Minel Aşk kataloğunda bulunan abiye elbiselere farklı isimler verilerek, yaratıcılık elbise modelleriyle kısıtlı bırakılmamış.

  Minel Aşk abiye elbise koleksiyonunda bulunan abiye elbiselerde Günışığı abiye modeli olarak adlandırılan elbise modelleri gold ve kalın çizgileriyle kadınları oldukça memnun edecek. Asimetrik bir biçimde düzenlenen gold elbiselerde Günışığı abiye modeli elbiselerin kataloğun en gözde elbiselerinden olduğunu söyleyebiliriz.

  Sponsor Bağlantılar

  Kadife elbiseler Minel Aşk koleksiyonunda tasarımcıların özellikle en fazla kullandıkları abiye elbise modellerinden biri. Kadife elbiselerle birleşen işlemeler elbiselerin daha kullanışlı ve şık olmasını kolaylaştıracak. Özellikle de kış günlerinin vazgeçilmez abiye elbiselerinden biri olacak olan kadife elbiseler bileklere kadar uzanan kollarıyla sizi sıcak da tutacak.

  Osmanlı dönemine ait olan işlemeler kullanılan abiye elbiselerde Mah-i Devran modeli kadınların beğenisini kazanacak tasarımların başında bulunuyor. Üzeri kendinden ceketli ve bol işlemeli olan bu modelde etekler taftadan yapılarak abiye elbiselere daha hoş bir görünüm kazandırılmış. Floral ve motifli elbiselerinde kullanıldığı yeni tasarımlar içinde en sık kullanılan renk zümrüt yeşili olacak.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Carmen Abiye Modelleri
  Carmen Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.