Mevra Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Mevra Abiye Modelleri

14 Nisan 2016
1.420 views
 • Sponsor Bağlantı
  Mevra Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Mevra giyimin önümüzdeki sezon abiye modellerinde önü oymalı ve işlemeli modeller kadınların zevkle giyeceği modeller arasında bulunuyor. Zümrüt ve gold renklerinin birleşimiyle tasarlanmış abiye elbiselerde işlemeler öne çıkarılarak bayanların giyim anlayışına ayna tutulmuş.

  Yeni sezonda abiye modelleri içerisinde dantel abiye elbiselerde kullanılmış. Boydan boya dantelli olan abiye elbiseler Mevra abiye elbise modellerinin demir baş elbiselerinden oluşuyor. Elbiselerde pudra rengi, mint, mor, bordo, yeşil gibi modanın trend renkleri kullanılmış. Beli işlemeli ve gold detaylı elbiseler içinde yeni sezon şıklığını yakalamış olacaksınız.

  Sponsor Bağlantılar

  Pelerinli elbiseler abiye elbise modelleri içinde de yer alıyor. Pelerinli elbiseler yeni sezonda daha çok gündelik elbiseler içinde görülse de, sezonun farklı değişimi abiye elbiselerde de pelerinli abiye modellerinin görülmesini sağlayacak. Hardal, pudra rengi ve çağla yeşilinden meydana gelen pelerinli abiye elbiseler size dönem şıklığını zarif bir şekilde yansıtma fırsatı tanıyacak.

  Mevra abiye modelleri içinde bulunan bir diğer elbise modeli de; peplum abiye elbiseler. Bel kısmını oldukça hareketli gösteren peplum abiye elbiseler fıstık yeşili rengiyle bütünleşerek sezonun iddialı renklerini üzerinizde taşımanızı sağlayacak.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Nur Yerlitaş Abiye Modelleri
  Nur Yerlitaş Abiye Modelleri
  Gamze Polat Abiye
  Gamze Polat Abiye
  Gamze Polat Abiye Modelleri
  Gamze Polat Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.