Leopar Desenli Abiyeler | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Leopar Desenli Abiyeler

Genel
6 Aralık 2015
3.263 views
 • Sponsor Bağlantı
  Leopar Desenli Abiyeler

  Sponsor Bağlantılar

  Leoparı desenin vahşi cazibesine kapılmayan bayan var mıdır acaba? Hiç sanmıyoruz.Kıyafetlerde olsun, ev tekstilinde olsun, objelerde olsun leopar deseni dokunduğu her şeye cazibe katan bir desen.Hele ki söz konusu olan leopar desenli abiyeler ise mutlaka her bayanın dolabında bir tane olduğuna eminiz.

  Modasını her daim dipdiri taze tutan ve trend olmaya her sezon devam eden leopar desenli abiyelerde ise bayanların çok fazla çaba harcamadan kendisini seksi hissetmesini sağlayan yegane desendir.Straplezle, uzun modellerdeki derin yırtmaçlarıyla, iç kısmında kullanılan kırmızı, pembe gibi kumaşlarla her modeli özgürce kullanan tasarımcıların kreasyonlarında leopar desen olmazsa olmazlardanAbiyelerde dikkat edilmesi gerekenler ise zaten fazlasıyla dikkat çekici olan kumaş, çok ağır makyajı, aksesuarı, abartılı saç modellerini kaldırmıyor.Ayrıca zaten elbisesiyle yeterince parlayan bayanlar ekstradan “ne taksam” arayışına girmemeli diye düşünüyoruz.

  Sponsor Bağlantılar

  Bel kısmında kullanılan pencere dekolteler, uzun elbiselerdeki derin yırtmaçlar, uzun kollu abiyelerdeki derin göğüs dekolteleri ve saten gibi detaylarında kullanıldığı leopar desenli abiyeler yine bayanların gözüne girmeyi başarıyor.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.