Leopar Abiye modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Leopar Abiye modelleri

23 Ocak 2017
2.528 views
 • Sponsor Bağlantı
  Leopar Abiye modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Abiye modelleri arasında farklı ve hemen hemen her bayanın gerek görüntü bakımından gerekse konsept uygulaması bakımından tarzına hitafen tasarlanmış modellerden bir tanesi de leopar abiye modelleri olmakta. Farklı kesimlerde vücut tipinize uygun tercih edeceğiniz modeller ile son derece şık ve zarif bir görünme sahip olabilirsiniz.

  Leopar abiye modeli vücut yapınızı olduğundan daha kalıplı gösterdiği için kilolu bayanların leopar desenli abiyeleri tercih etmemesini öneririz. Şifon, dökümlü, düz ve sade kesimlerin yanı sıra balık etekli, katlı ve geometrik kesimli abiyeleri tercih edebilirsiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Leopar desenli abiyelerle detaylandırılan renkler genellikle siyah ve gri tonları olmakta. Özellikle deri ile bir arada kullanılan abiye modellerine leopar desenli abiyeler konsepttinde sıklıkla rastlayabileceğimizi söyleyebiliriz. Şifon modeller ve 2 parçalı leopar desene sahip abiye modelleri ise yeni sezon ürünleri arasında oldukça rağbet gören modellerdir. Hem tesettürlü bayanlar hem de tesettürsüz bayanlar için birbirinden şık leopar desenli abiye modellerini bulabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Mazi Butik Trençkot
  Mazi Butik Trençkot
  Genç Anne Elbiseleri
  Genç Anne Elbiseleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.