Kübra Tekin Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Kübra Tekin Abiye Modelleri

17 Nisan 2016
3.729 views
 • Sponsor Bağlantı
  Kübra Tekin Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Abiye elbise anlayışına yeni bir soluk getiren Kübra Tekin abiye modellerinde katalogda bulunan ürünler bayanları adeta Rönesans dönemine götürecek. İşlemelerde bulunan farklı detaylar kendinizi eski zamanların içinde bulmanızı sağlayacak.

  Kübra Tekin abiye modellerinde varak işlemeli abiye elbiseler yeni sezonun en iddialı abiye modelleri arasında bulunuyor. Varak işleme olarak adlandırılan elbiselerde zarif kıvrımlar, kadınlara adeta dönem kadınlarının şıklık anlayışını yaşatacak. Siyah kumaş üzerine işlenmiş olan gold detaylar içinde varak işlemeli elbisenizin göz alıcı gözükmesini sağlayabileceksiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Rönesans elbiselerde kollarda özellikle de dirsek kısımlarında görülen kalın simli işlemeler sadece bu detayla bile şık görünmenizi kolaylaştıracak. Beden kısmında görülen Rönesans desenlerini yansıtan kıvrımlar içinde dönem kadınlarının şıklığını üstünüzde taşıyabileceksiniz. Altın detayları abiye elbiselerin her bölgesinde görmeniz mümkün. Kimi zaman etek kısımları kimi zamansa kol kısımlarında görülen altın işlemeler Kübra Tekin koleksiyonunda yeni sezonda çok fazla tercih edilecek olan abiye elbise modellerinin başında geliyor.

  Sadece siyah üzerine altın işlemelerle kısıtlı olmayan abiye elbiselerde beyaz üzerine gold işlemelerde kadınların beğenisini kazanacak. Bu sezon Kübra Tekin abiye modellerini farklılığı bulmak isteyen özel kadınlar tercih edecek.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Carmen Abiye Modelleri
  Carmen Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.