Koton Sonbahar Elbise Modelleri 2015 | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Koton Sonbahar Elbise Modelleri 2015

25 Eylül 2015
1.945 views
 • Sponsor Bağlantı
  Koton Sonbahar Elbise Modelleri 2015

  Sponsor Bağlantılar

  Koton koleksiyonunda yer alan ve geçiş mevsimi olarak kabul edilen Sonbahar tasarımlarında her daim şık olmanın kapısını aralamış olacaksınız. Sonbahar koleksiyonunda bulunan elbiseler modelleriyle adeta büyülüyor. Düğme, fırfır, desen ve örgü detayların yer aldığı tasarımlarda şık olmanız için her şey düşünülmüş.

  Koton sonbahar elbise modelleri 2015 kataloğunda renklerin daha sakin olması nedeniyle modellerde detaylara ağırlık verilmiş. Kollarda, yakalarda ve bel kısmında farklılıklar yaratılarak elbiseler kadınların beğenisine sunulmuş. Kadınların dikkatle önem verdikleri farklı olma isteğini Koton markası başarılı şekilde yerine getirmiş. Ufak nüanslarla bezenen sonbahar elbise modelleri içinde kendinizi diğer kadınlardan kesinlikle farklı hissedeceksiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Koton sonbahar elbise modelleri 2015 kataloğunda beli detaylı elbiseler hem spor hemde klasik modellerin arasında bir yerde durduğu için her güne uyum sağlıyor. Spor bir elbisenin bel kısmında bulunan deri bir kemer sizi şıklık yarışının önde gelenlerinden yapmaya aday görünüyor.

  Renklerde çok göze batacak canlılık yer almadığı için asimetrik kesimler, fırfırlar ve bazı elbiselerde kullanılan püskül detaylar elbiselere renk katmaya yetiyor. Koton sonbahar elbise modelleriyle tarzınızı ortaya koyarak her daim daha şık ve elit görünebileceksiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Mazi Butik Trençkot
  Mazi Butik Trençkot
  Genç Anne Elbiseleri
  Genç Anne Elbiseleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.