Kışlık Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Kışlık Abiye Modelleri

8 Kasım 2015
2.007 views
 • Sponsor Bağlantı
  Kışlık Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Bayanlar için her mevsim şık olabilmek her zaman önem taşımaktadır. Kış aylarında hazırlanan farklı konseptler için kışlık abiye modelleri arasından kararlar verebilirsiniz. Genel olarak uzun kollu olan modelleri kışın tercih etmeniz çok daha zarif bir görünüm için son derece önemlidir. Kış aylarının vazgeçilmezi olan siyah rengi bu sene oldukça fazla göreceğiz.

   

  Aynı zaman kışlık abiye seçenekleri incelendiği zaman petrol mavisinin de bu yeni sezonda karşımıza çıktığını görebiliriz. Dantel detayı her sezon ve her sene olduğu gibi bu sene de abiye modelleri içerisinde oldukça fazla tercih edilmiş gibi duruyor. Genel olarak V yaka modelleri kış aylarında görüyoruz.

  Sponsor Bağlantılar

  Bu sezon kışlık abiye modelleri arasında bir inceleme yaptığımızda modellerin oldukça sade olduklarını görebiliriz. Gösterişten uzak oldukça sade ve de zarif olan modeller karşımıza çıkıyor. Genel olarak tek parça olarak hazırlanmış olan modellerin bazılarında iki parça da denk gelebiliyoruz. Ceket ve etek birleşimi gibi tercih edilen modeller de son derece ilgi çeken tasarımlar arasında yer alıyor. Tabii ki de yırtmaç detayı her sezon olduğu gibi bu sezon da ilgi çekiyor!

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Mazi Butik Trençkot
  Mazi Butik Trençkot
  Genç Anne Elbiseleri
  Genç Anne Elbiseleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.