Kısa Kollu Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Kısa Kollu Abiye Modelleri

12 Haziran 2016
2.454 views
 • Sponsor Bağlantı
  Kısa Kollu Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

   

  Yaz sezonu yaklaşırken, elbette ki düğün sezonu da beraberinde yaklaşıyor. Bu durumda da düğün ve nikâh törenlerinde giymek istediğiniz abiye kıyafetler arasından seçim yapmanız zorlaşıyor. Aslında moda tasarımcılarının birbirinden farklı tasarımları arasında yer alan kısa kollu abiye modelleri ile kolaylıkla seçim yapabilmenizde mümkündür. Bunlar arasından bazılarına yer vermek gerekirse, şunlardan bahsedebiliriz.

  Yuvarlak yaka işlemeli

  Yaka kesimi yuvarlak yaka olan, kısa kol abiye kesim detaylarının yanı sıra, yaka bölümünde ve kol kısmında yer alan işlemeler, şıklığı ön plana çıkartan özelliklerden olabilir. Daha eski bir hava katmak istiyorsanız, vintage esintilerini, eski işlemeler ile birlikte getirebilirsiniz. Yine bu konuda moda tasarımcılarının 2016 şartlarına uygun şekilde modernize ettiği ürünler sizlere yardımcı olabilecektir.

  Sponsor Bağlantılar

  Üstü transparan modeller

  Siyah bir abiye modeli tercih etmek istediğinizde, kısa kol detaylarında ve yaka kısmında transparan kumaşlar yer alsın isteyebilirsiniz. Transparan kumaş üzerinde kendini gösteren desenler, çizgiler ya da küçük inci taneleri, modeli daha çok ön plana çıkartabilir.

  Bu model de, etek kesim detayı olarak farklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Balık kesim ya da prenses kesim bir modelin yanı sıra, mini kesim detayları ile şekillendirilen ürün de sizlere eşlik edebilecektir. Tabi ki sırt dekolteleri de unutulmadan, çapraz ip bağ detayı da sırtınıza farklı bir hava katarken, tarzınızı yansıtmanızda sizlere yardımcı olabilecekler arasındadır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Mazi Butik Trençkot
  Mazi Butik Trençkot
  Genç Anne Elbiseleri
  Genç Anne Elbiseleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.