Irna La Perle 2016 Tesettür Elbise Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Irna La Perle 2016 Tesettür Elbise Modelleri

11 Eylül 2015
1.764 views
 • Sponsor Bağlantı
  Irna La Perle 2016 Tesettür Elbise Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Kapalı giyinen kadınlar için birbirinden şık alternatifler sunan tesettür giyim markalarından biri de Isna La Perle. Bundan önceki koleksiyonlarında olduğu gibi  yine özgün, yaratıcı, şık, zarif ve görkemli abiye modelleri ile karşımızda. Bir Ortadoğu markası olan Irna La Perle 2016 tesettür elbise modelleriyle yine gözlerimizi kamaştırmayı başardı. Yeni koleksiyonunda, klasik ve modern çizgileri harmanlayan markanın hem Ortadoğu hem de Türk kadınlarına hitap eden parçalar ortaya çıkardığını görüyoruz.

  Sponsor Bağlantılar

  Irna La Perle yeni sezon tesettür abiye koleksiyonunda ağırlıklı olarak salaş ve bolca aksesuar detayı ile zenginleştirilmiş ayaklara kadar uzanan elbiseler ve onlara eşlik eden birbirinden zarif türban modelleriyle her zaman şık olmaktan yana olan hanımların dikkati çekiyor. İslami giyimin hakkını tam anlamıyla veren bir marka olan Irna La Perle, günümüze kadar tasarladığı tüm kıyafetlerde ödün vermeden kadınların vücut hatlarını titizle gizledi.

  Marka abiye elbiseler pelerinleri ve türbanları mükemmel bir şekilde birleştirerek kat kat şifon, tül kumaşlar ile kadınları kuğu zefaretine bürüyor. Müslüman kadının asil duruşunu tasarladığı elbiseler ile en iyi şekilde sergiliyor. Kumaşları, işlemeleri, tasarımları ile tamamen kadın duygularına hitap ediyor. İşte yeni sezon tesettür elbise tasarımlarından sizler için seçtiğimiz modeller..

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Genç Anne Elbiseleri
  Genç Anne Elbiseleri
  Bindallı Kiralama
  Bindallı Kiralama
  TesettürAbiyeler
  TesettürAbiyeler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.