Genç Kız Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Genç Kız Abiye Modelleri

5 Nisan 2016
9.811 views
 • Sponsor Bağlantı
  Genç Kız Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Günümüzde düzgün fizikleri ve güzel yüzleri ile dikkat çeken genç kızlar için tasarlanan abiye modelleri, onları tıpkı bir prenses gibi göstermektedir. Düzgün fizikleri ile özel gecede giydikleri abiyeler ile şık ve zarif olmaktadırlar. Genç kızlar için tasarlanan birçok modelde ve canlı renkte abiyeler bulunmaktadır. Düğün, gece eğlenceleri, partiler ve balolarda sizde karakterinize uygun sevdiğiniz bir rengi seçebilirsiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Genç kız abiye modellerinde genellikle güzel fiziği öne çıkarmak için mini modeller tercih edilmektedir. Krem rengi, saks mavisi, yavruağzı, siyah, pembe ve turkuaz renkte mini elbiseler modelleriyle genç kızları oldukça şık göstermektedir. Bunun yanı sıra uzun modelleri tercih eden kişilerde unutulmamıştır. Uzun modellerde ise; siyah, beyaz, pembe, su yeşili, açık mavi, sarı ve krem renkleri tercih edilmiştir. Modelleri de; sırt detaylı, taş işlemeli, kabarık etekli, dökümlü, tek omuz ve önü kısa arkası uzun şekilde seçebilirsiniz.

  Gece boyunca prensesler gibi görünmek isterseniz, dilediğiniz modeli tercih edebilir ve tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Mazi Butik Trençkot
  Mazi Butik Trençkot
  Genç Anne Elbiseleri
  Genç Anne Elbiseleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.