Gelin Makyajı Nasıl Yapılmalıdır? | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Gelin Makyajı Nasıl Yapılmalıdır?

Genel
24 Aralık 2015
3.198 views
 • Sponsor Bağlantı
  Gelin Makyajı Nasıl Yapılmalıdır?

  Sponsor Bağlantılar

  Düğün gecesi gelinler o gecenin en güzel ve şık bayanı olmalıdır. Bu nedenle her bir detayın oldukça özenli olması gerekmektedir. Hatta gelinlikten sonra en önemli olan detay şüphesiz gelin makyajı seçimidir. Tek düze makyajlar her bir yüz şeklinde uygun olmaz. Kuaförler yüz tipine ve rengine göre makyaj yapmalıdır. Özellikle gözlerin nasıl olması gerektiği önemlidir.

  Düğün günü kuğu gibi bembeyaz olan bayanların sade makyaj modeline pek izin vermemelerini öneririz. Oldukça soluk görünmelerine neden olabilir. Bunun yanı sıra daha koyu makyaj modelini isteyebilirler. Gözleri iri olan bayanların yaptırmaları gereken ince bir eyeliner yardımıyla ve takma kirpiklerle makyajını tamamlamak olmalıdır. Ancak daha küçük gözleri olan gelin adayları için koyu makyaj modeli önerilir.

  Sponsor Bağlantılar

  Yorgun düşen ve eğlenmekten terleyen gelinlerin makyajlarının da kalıp gibi olması gerekir ki geceleri mahvolmasın. Yalnız bir geceliğine de olsa kimyasalın fazla kullanılmamasına özen göstermenizi tavsiye ederiz. Hem bu sayede yorgun düşen gelinler gece makyajlarını çıkarmakta zorluk çekmiş olmazlar. Ayrıca hint makyaj modeline göz atmadan geçmemenizi de tavsiye ederiz.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.