Espera Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Espera Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri

25 Eylül 2015
2.400 views
 • Sponsor Bağlantı
  Espera Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  10 yılı aşkın süredir giyim sektörünün oyuncuları arasında olan Espera büyük beden giyime yeni bir soluk getiriyor. Giyinmenin sadece 36 beden olmak olmadığını bir kez daha kadınlara gösteren marka büyük beden abiye elbiselerde yaşanan renk ve model bulmadaki sıkıntılara hazırladığı koleksiyonla çözüm getiriyor. Büyük beden giyim konusundaki iddiası kadınlardan tam not almayı başarmıştır.

  Büyük beden kıyafet bulmak oldukça zorken büyük beden abiye bulmak iki kat daha zordur. Espera markası kadınların bu problemine çözüm getirerek zarif, şık ve birbirinden farklı abiye elbise tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor. Marka abiyelerinde kilolu hanımları iyi gösterecek bol ve dökümlü modellere yer veriyor. Ayrıca daha zayıf gösteren koyu renkleri sık kullanıyor.

  Sponsor Bağlantılar

  Şık manşet detayları dantel ile birleştiren Espera gülkurusu, camgözü gibi açık renklerde abiye elbise modelleriyle dikkat çekiyor. Ayrıca abiyelerin vazgeçilmezi siyah renk ayaklara kada uzanan formuyla motif ve tül detaylarıyla en şık halini alıyor. Espera büyük beden hanımlar için sadece koyu renkler değil alternatif olarak nar çiçeği, mor, vişne çürüğü gibi canlı renklerde abiye elbise modelleri de sunuyor. Espera büyük beden abiye modellerine internet üzerinden online alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Nur Yerlitaş Abiye Modelleri
  Nur Yerlitaş Abiye Modelleri
  Gamze Polat Abiye
  Gamze Polat Abiye
  Gamze Polat Abiye Modelleri
  Gamze Polat Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.