En Şık Balık Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

En Şık Balık Abiye Modelleri

Genel
22 Aralık 2015
5.149 views
 • Sponsor Bağlantı
  En Şık Balık Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Bayanların vücut tiplerine göre kıyafet seçmeleri gerektiği bir gerçektir. Şayet bayanlar vücut tiplerine göre kıyafet seçiminde bulunurlarsa bu her ne giyerlerse giysinler onların içinde rahat ve güzel hissettirmelerini sağlayacaktır. İşte bu nedenle modern balık abiye modelini giymeyi tercih eden bayanların ya armut tipi ya da kum saati vücuda sahip olmaları gerekecektir. Yalnız armut tip bayanların basen bölgelerinin genişliğinin kararında olması gerekir.

  Sponsor Bağlantılar

  Şayet bedeninize güveniyorsanız sizi oldukça şık gösterecek olan kırmızı dantelli balık abiye modelini giymek isteyebilirsiniz. Zaten zamanla evlilik veya çocuk sahibi olmakla biraz da olsa deforme olan vücutları şimdilik biraz şımartmak iyi gelebilir. Çok yakın birisi evleniyorsa tıpkı bir denizkızı gibi süzülmenizi sağlayacak olan deniz mavisi balık abiye modelini giymek için tercih edebilirsiniz. Bu modeller nikralı oluşları nedeniyle sizlerin rahat hareket edebilmelerini de kolaylaştırır.

  Siyah rengin her sene hiç demode olmayan bir havasının olduğu herkes tarafından bilinir. Bu nedenle siyah transparan balık abiye modelleri de vücut tipinizi oldukça hoş ve toparlamış gösterecektir. Bu modeli kilo sorunu yaşayan bayanlar da bir korse yardımıyla giyebilir.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.