Eda Ertunç Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Eda Ertunç Abiye Modelleri

14 Nisan 2016
2.715 views
 • Sponsor Bağlantı
  Eda Ertunç Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Eda Ertunç tasarımlarında özel koleksiyonlardan esinlenerek hazırlanmış olan bir kataloğa rastlayacağız. Yeni sezonun iddialı model ve renklerinin bir araya gelmesiyle oluşturulmuş olan abiye elbiseler kadınlara şıklığın anahtarını sunacak.

  Eda Ertunç abiye elbise modellerinde balık abiyeler ön plana çıkan tasarımların başında bulunuyor. Bordo rengin hakim olduğu balık abiye modellerinde etekler yerlere kadar uzanarak kadınların daha narin görünmelerine olanak tanınmış.

  Bebe yaka ve dantelli abiye elbiseler sezonun en hit parçaları arasında bulunuyor. Dantelli abiye elbiselerin zirve yaptığı yeni sezonla birlikte tasarımcılar dantel elbise koleksiyonlarına da ağırlık vermeye başladı. Lila, pudra, fuşya ve lacivert renklerinin sıklıkla kullanıldığı dantel abiye elbiselerde fırfır detaylarına da rastlayacağız. Krem renginden oluşan dantel abiye elbiseler içinde özel günlerinizi rahatlıkla geçirebileceksiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Eda Ertunç abiye modellerinde zümrüt rengi ve yağ yeşilinin öne çıktığı bir koleksiyondan bahsetmek mümkün. Sezonun en dikkat çekici renklerinden biri olan zümrüt yeşili hemen hemen her model elbise üzerinde kullanılarak renkli giyinmeyi seven kadınların beğenisine sunulmuş. Beli kemerli olan peplum abiyelere Eda Ertunç abiye tasarımlarında da sık sık rastlayacağız. Renklerin geçişleri ve model farklılıkları tasarımlara hayranlık duyacağınız biçimde dizayn edilerek beğeninize sunulmuş.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Cengiz Aktürk Abiye Modelleri
  Nur Yerlitaş Abiye Modelleri
  Nur Yerlitaş Abiye Modelleri
  Gamze Polat Abiye
  Gamze Polat Abiye
  Gamze Polat Abiye Modelleri
  Gamze Polat Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.