Düğün İçin Abiyeler | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Düğün İçin Abiyeler

12 Haziran 2016
3.131 views
 • Sponsor Bağlantı
  Düğün İçin Abiyeler

  Sponsor Bağlantılar

   

  Düğün ve nişan törenlerinde, en güzel abiye modelleri gözler önüne serilirken, moda tasarımcıları bu konuda bayanlara en yeni ürünlerini sunmaktadır. Sizlere bu yazımızda, düğün için abiyelerin seçiminde yardımcı olarak, bazı modeller hakkında bilgiler vereceğiz.

  Transparan dantelli modeller

  Ön kısmında, transparan kumaşlar kullanılan, göğüs dekoltesi üzerinde kullanılan dantelli abiyeler, beyaz ve krem renk seçenekleri ile tercih edildiğinde, gayet şık görünümleri sizlere sunabilecektir. Yine siyah bir abiye tercih etmek isteyenlerde, gümüş kemerler ve taş detaylar ile şekillendirilmiş kıyafetlere göz atabilirler.

  Derin V yaka

  Sponsor Bağlantılar

  Yaka kesim detayı V şeklinde olan fakat bu kesimin biraz derin olması, farklı bir yansıtımı beraberinde getirebilir. Kesim detayı olarak ise deniz kızı kesim sizlere şıklık ve zariflik getirebilmektedir. Bu model de, göğüs altında bulunan küçük kesim dekolteler de kendini gösterebilir.

  Yarasa kol modeller

  Yine kol kesim detayları ile 2016 abiye modelleri oldukça farklı modellere sahip. Kol kısmı yarasa kol olarak dizayn edilirken, gayet şık ve tercih edilir bir model olabilir. Elbette ki siyah renk seçenekleri daha çok tercih edilse de, saks mavisi ya da yeşil modeller de göz alıcı tasarımlardan bazıları.

  Bu kıyafetlerin her birinde abartılı ihtişamlı taş süslemeler bulunabilirken, yine en sade tasarımlar da sizlerin tarzını ortaya koyarken, abiye kıyafetler arasında seçimlerinizi zevkinize ve tarzınıza göre gerçekleştirebilirsiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Yazlık Askılı Elbise Modelleri
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Mazi Butik Trençkot
  Mazi Butik Trençkot
  Genç Anne Elbiseleri
  Genç Anne Elbiseleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.