Dore Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Dore Abiye Modelleri

23 Aralık 2015
2.975 views
 • Sponsor Bağlantı
  Dore Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Kimi renkler vardır ki elbiseniz ister kısa olsun, ister uzun isterse son derece sade bir model olsun, elbiseniz her zaman gecenin ön plana çıkan elbiselerin başında gelir. Abartıdan hoşlanan, elbisesiyle göz doldurmak isteyen bayanlar için dore abiye modelleri işte tamda bunun için varlar. Elbiseniz payetli yada taşlı olmasa da dore renginin avantajıyla her zaman dikkat çekeceğinize emin olabilirsiniz.

  Gece davetlerinde, partilerde  ve özel yemeklerde dore rengini özellikler  tercih etmelisiniz. Çünkü ışıkların altında daha da bir parlayan dore rengiyle istediğiniz şıklığı yakalamanız mümkün. Mini modellerle, uzun derin yırtmaçlı kesimlerle bilhassa da payetli modelleriyle ünlü aktristlerin de birinci tercihi dore abiye modellerinde yana oluyor. Şifonlarla, pullarla daha da albenisi olan elbiseler de ayakkabınızı seçerken elbisenizle aynı renk tonlarında ayakkabı seçmeye özen göstermelisiniz.

  Sponsor Bağlantılar

  Dore abiye modellerinde bayanların en sık karşılaştığı soru ne tonlarda makyaj yapacaklarıdır. Koyu kahve yada açık kahve tonlarında yapılan bir göz makyajınızı bronz bir allık  ile belirginleştirdikten sonra, açık kahve renginde bir ruj yada parlatıcı ile makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

  tamamlayabilirsiniz.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Gold Abiye Modelleri
  Gold Abiye Modelleri
  Beyaz Nikah Abiyeleri
  Beyaz Nikah Abiyeleri
  44 Beden Abiye Modelleri
  44 Beden Abiye Modelleri
  Tüllü Abiye Modelleri
  Tüllü Abiye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.