Dekoltesiz Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Dekoltesiz Abiye Modelleri

16 Haziran 2016
4.846 views
 • Sponsor Bağlantı
  Dekoltesiz Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Her ne kadar yaz sezonlarında, normal giyim gerçekleştiren bayanlarımız, dekolteli abiyemodelleri tercih etseler de, elbette ki dekoltesi olmayan ürünlerde oldukça rağbet görmektedir. Sizlere bu yazımızda, oldukça modern ve şık, dekoltesi olmayan tasarımlardan bahsederek, hangi seçeneklerin bulunduğu konusunda yardımcı olalım.

  Askılı modeller

  Göğüs dekoltesine izin vermeyen, yuvarlak, kare ya da V yaka tasarımları ile askılı tasarımlar dikkatinizi çekebilir. Elbette ki askılı modellerde yine farklı tasarımlar kol gezerken, boyundan çapraz bağ, tek ya da çift askı, tek askılı, şeffaf askılı modeller bunlar arasında bulunanlardan bazıları. Genel olarak kapalı yaka ya da yuvarlak yaka en çok tercih edilen modellerden olup, diğer dekoltesiz abiye modelleri ise şunlar arasından tercih edilebilir.

  Sponsor Bağlantılar

  Kısa kol abiyeler

  Kol kesimleri kısa olan, yaka kısmında ise transparan kumaş kullanılarak dizayn edilen abiye kıyafet modelleri, taş süslemeler ile birlikte transparan kumaş üzerinde teninizin daha az görünmesine yardımcı olmaktadır. Elbette ki sırt dekoltesi ya da göğüs dekoltesi konusunda seçim yaparak, bu tarza uygun bir ürün tercih etmeniz gerekmektedir.

  Uzun kollu modeller

  Kollarınızın da tamamen kapalı olmasını istiyorsanız, ya tamamen tesettür model tercih edecek ya da kollarında transparan dantelli kumaşlar kullanılan şık ve çekici bir modele göz atacaksınız. Yine 2016 kreasyonları ve 2017 konseptleri ile pek çok model bu konuda sizlere yardımcı olurken, görseller üzerinden karar verebilmenizde oldukça kolay olacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Damat Annesi Düğün Kıyafetleri Tesettür
  Genç Anne Elbiseleri
  Genç Anne Elbiseleri
  Bindallı Kiralama
  Bindallı Kiralama
  TesettürAbiyeler
  TesettürAbiyeler
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.