Dekoltesiz Abiye Modelleri | Abiye Vitrin
Resim Bulunamadı

Dekoltesiz Abiye Modelleri

27 Ağustos 2016
6.590 views
 • Sponsor Bağlantı
  Dekoltesiz Abiye Modelleri

  Sponsor Bağlantılar

  Dekoltesiz Abiye Modelleri
  Dekoltesiz abiye modellerinde sadece kısa kol detayı kullanılır. Kısa kollu ve etekleri tamamen uzun olan dekoltesiz abiye modellerinde elbiseler şık görünüşleriyle dikkat çekerler. Dekoltesiz abiyelerde daha çok pastel renk tonları kullanılır. Bunun nedeni modellerin oldukça sade olmasıdır. Dekoltesiz abiye elbiseleri şık bir hale getirmek için genellikle dantel ve parlak taş ayrıntılar kullanılır. Omuz, sırt ve bacak dekoltesi verilmeden tasarlanan abiye elbiselerde şifon etekler kullanıldığu gibi kadife kumaşlarda kullanılmaktadır. Önemli olan vücudun hiç bir yerinde dekolte verilmemesidir. Dekoltesiz elbise türlerinde sadece kollar yarım kol şeklinde görünür. Kimi zaman kol uzunluğu bileklere kadardır.
  Abiye modellerinde daha kapalı elbiseler arayan kadınlar için uygun olan dekoltesiz abiye tasarımlar diğer elbiselerde olduğu gibi şık görünüşleriyle göz kamaştırırlar. Pullar ve taş işlemeler kimi zaman yakada kimi zaman ise; kollarda toplanmıştır. Elbiseye dikkat çekmek için koyu renkler kullanılmaz. Daha yumuşak renk tonları tercih edilir.

  Sponsor Bağlantılar

   

  Dekoltesiz abiyelerde tasarımlar son derece sade olduğu için modeller bir o kadar modern görünümlü üretilmiştir. Büzgülü omuz detaylar ve daha fit bedenler için üretilen dar elbise türleri dekoltesiz abiye elbiselerin bazı özelliklerini oluşturmaktadır. Dekoltesiz abiye türleri içinde büyük bedenler için üretilen abiyelerde vardır. Maxi ve midi boyda üretilen bu elbiselerde kollar ve göğüs dekoltesi yoktur. Sadece bacakalrın belli bir kısmı görünür ve kiloları kapatmaya yönelik olarak üretilmişlerdir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Carmen Abiye Modelleri
  Carmen Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Oleg Cassini Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Trendyol Yeni Sezon Tesettür Abiye Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
  Gizce Tesettür Elbise Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.